Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Egyszerűen nem megy?

Figyelt kérdés
Most szakított velem a barátnőm 2év után és egyszerűen nem tudom elfelejteni ráadálsúl kb egy hét után össze jött az egyik legjobb barátommal az iskolába és ezt sem tudom feldolgozni. Nagyon sok közös élményünk volt és minden rá emlékesztett. És én vettem el a szüzességét és rengeteg dologra én tanítottam meg az utóbbi 2 hónapba nagyon elhanyagoltam és csúnyán viselkedtem vele inkább a barátaimmal voltam szóval tudom az okát de sajnos erre túl későn jövök rá és én még mindig nagyon szeretem és egyszerűen nem tudom kiverni a fejeböl mindent megtennék érte senki más nem kell nekem csak ő de mindig azt mondja hogy keressek mást de olyan baráti hangon de nem akarok csak ő kell nekem tényleg nem tudok rajta túl lépni.És ráadásul itt ez a másik gyerek is aki tényleg a legjobb barátom volt és vele se akarok rosszba lenni de ezek után nem tudom hogy álljak hozzá. És a volt barátnőmmel meg egy suliba is járunk minden nap látom szóval ezért is nehéz.Ő azt akarja hogy maradjunk csak barátok de én soha nem fogom tudni úgy kezelni mint csak barát de attól függetlenül jóba vagyok vele beszélgetünk meg ilyenek. kérlek titeket segítsetek ha valamit nem értetek akkor kérdezzetek válaszolok. És pls normális válaszokat írjatok és köszi hogy végig olvastátok
2010. okt. 21. 00:59
 1/8 X. Maté ***** válasza:
Barney Stinson: A szeretett lánytól elválni egy hosszú folyamat. Felkelsz az ágyból és kimész az ajtón.
2010. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akárhányszor eszedbe jut a csaj,mindig hallgasd meg ezt a számot!

http://www.youtube.com/watch?v=SmlnMoRfEN8&feature=related

2010. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És el is mondod neki,hogy még mindig szereted?És hogy nem tudod elfelejteni?Mert az nem jó ha ő azt látja, hogy megvagy indulva utánna!Szerintem gyere össze egy olyan csajjal aki a volt barátnődnek fontos és azzal a csajjal bánjál nagyon jól,de persze a volt barátnőd szeme láttára tedd őt féltékennyé és érts vele egyet,hogy jobb ,hogy csak barátok maradtok, csinálj úgy mintha már nem is érdekelne nézzél át rajta,hidje azt hogy elfelejtetted már ilyen hamar.A barátodról meg annyit,hogy az nem igazi jó barát aki ilyent csinál,hogy a volt barátnőddel összejön,a barátok nem ilyenek!!!!!!!
2010. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam neki hogy még mindig szeretem és az utóbbi 1 hétben mindent megpróbáltam.Én kb 7-8 éve sírtam utoljára tehát egyáltalán nem vagyok az a sírós fajta de amióta szakítottunk minden nap sőt előtte is.DE egyszerűen nem érdekelte persze ő is sírt de nem akart békülni.Köszönom az eddigi válaszokat főleg azt utolsót Megpróbálom szerencsére nem a legjobb de jó barátnője úgy is rám van kattanva. De őt akkor se fogom tudni elfelejteni csak fájdalmat okozok neki
2010. okt. 21. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
De igy o okoz fajdalmat neked!!!!!
2010. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom de sajnos még mindig reménykedek kettőnkbe. És nem tudom miért csinálja ezt velem szerintem nagyon korrekt voltam vele a szakítás kapcsán mondtam neki hogy legyen boldog az életbe meg ilyenek de azért várhatott volna még.

Tényleg semmi jelét nem mutatta hogy más tetszene neki vagy hogy már nem szeret csak 1szer megbántottam és szakított velem. tényleg mindent megpróbáltam hogy kibéküljünk. és én nem tudok neki fájdalmat okozni ha egyáltalán ez az lenne neki

2010. okt. 21. 17:15
 7/8 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit várj , ne kapkodj. nem baj , ha most fáj,tisztulsz. Tanulsz belőle , h vele vagy mással ne kövesd el ezt a hibát. Gondolj arra ennek meg kellett történnie .Gondold át mi hiányzik ő vagy a megszokás.Légy türelmes. Lehet , ha elhamarkodottan cselekszel és megbántod nem megy vissza hozzád, ha viszont most hagysz neki időt , magától fogsz hiányozni neki. A lényeg mindig legyél nagyon kedves vele.
2010. okt. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt megfogadom
2010. okt. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!