Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el fog hagyni emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog hagyni emiatt?

Figyelt kérdés
Mostanában kb. úgy sehogy sem vagyunk a bnőmmel. Persze szeretjük egymást, de valahogy olyan, mint ha ellenne laposodva a kapcsolatunk. És ez szerintem nagyrészt miattam van. Mostanában semmihez nincs kedvem (pl. bulizni járni, szórakozni, úgy, mint régen). A hétvégén is pl. menni akarnak Pestre, nekem semmi kedvem, mert hulla fáradt vagyok, én pihenni szeretnék. De félek, hogy el fog hagyni, mert mostanában elhanyagolom, de hát tényleg nagyon fáradt vagyok és örülök, ha pihenhetek pár napot. Egyedül meg nem fogom elendegni, mert túl jó nő és még a végén valakinek megtetszene... Szerintetek mit csináljak, ha így fojtatom elhagyhat emiatt?
2010. okt. 20. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, mi az, hogy nem fogod elengedni?:o ennyire korlátozod?

szerintem menj velük Pestre, kibírod, majd máskor kipihened magad.. vagy akkor, amikor már nem lesz barátnőd:/

De az haladás, hogy legalább belátod, hogy részed van abban, hogy kezd ellaposodni a kapcsolatotok! Cselekedj ne légy lusta! ha fontos neked, kibírod, hogy azt csináljátok, amit ő szeretne!

2010. okt. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pörgesd föl a kapcsolatot és indíts egy jó erős kávéval ;)x)
2010. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a fáradtság a baj, akkor beszéld meg a barátnőddel, hogy szükséged van egy kis pihenésre. Esetleg iktassatok be 1 közös punnyadós hétvégét. És ilyet ne csinálj, hogy "nem engeded el". Az nem jelent semmit, hogy ő megtetszik valakinek.

Egyébként IGEN, elhagyhat emiatt. Úgyhogy pihenj egy nagyot, és szedd össze magad.

Ha az egész kapcsolattal baj van, akkor meg kell ejteni egy kellemetlen beszélgetést, és ki kell deríteni, mi a baj a kapcsolattal. Sok sikert!

2010. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!