Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért ilyen velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért ilyen velem, miért nem akar belemenni a kapcsolatunk szüneteltetésébe?

Figyelt kérdés
Mondtam neki kell egy kis idő míg átlátom a közös jövőnket, annyit mondott nála ilyen opció nincs ez nem kábeltévé előfizetés, hogy szüneteltessük, akkor inkább ne is folytassuk. Azóta teljesen rideg lett velem. Szerintem teljesen félreértett.
2023. nov. 30. 21:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig igaza van.
2023. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem nem nem! Nem akarok szakítani, nem akarok félre lépni, őt meg csalni! Nem és nem! Szünetet kérek mert át kell látnom a közös jövőnket! Az sem megoldás kevesebbet találkozzunk mert így is csak hétvégéken vagyunk együtt mert máshogy nem tudom megoldani annyira elfoglalt vagyok nem tudok hozzá költözni!
2023. dec. 3. 19:32
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Istenem, kifogás kifogás hátán.


Ha keveset taliztok úgyis akkor miért kérsz szünetet? Nevetséges érv.


Szakítsatok egymással, vagy akkor szakítson ő veled.


Ez is mekkora baromság már, hogy ő nem egyezik bele szünetbe de szakítani se szakít.


Hány évesek vagytok, 15?

2023. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a barátoddal van baj. Mert tökre nem látja be, hogy neked időte van szükséged, kvázi átgázol a határaidon. Ezért sem értem, miért mondja mindeki, hogy a barátoddal ért egyet. Jogod van gondolkodni, átgondolni a dolgokat.
2023. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezőnek joga van gondolkodni, a kérdező párjának pedig joga van szakítani.
2023. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira elfoglalt vagy, akkor minek neked kapcsolat? Maradj egyedül, aztán gondolkodhatsz álmodban, úgyis csak akkor van időd. A másikat meg nem kell etetni felesleges fa.szságokkal, meg húzni az idejét a semmire.
2023. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
Nincs joga a kerdezknek gondolkodni? Ez egy alapveto szukseglet. Gondolom senki nem ismeri ot, ahogy en sem, de vannak kapcsolatok, ami az egyik felnek kielegito, a masiknak csak szenvedes. Persze ezzel semmi nem lesz megoldva, a konfliktusok ott maradnak. Mondjuk ha emiatt rögtön szakit a masik fel, az nem erdemel meg teged. Gondolom nem egy ev szunetet kersz, hanem par hetet
2023. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó, végtelen szeretettel mondom neked, örülök ha te jól megvagy a mínuszos önbecsüléseddel, de az ilyen emberek mint te a legkihasználhatóbbak és én a helyedben elgondolkoznék egy kis önfejlesztésen, mert a világ és az emberek nem így működnek.

Tudod, és ez a kérdezőnek is szól, végtelenül megalázó szituáció mikor valaki szünetet kér. Ilyenkor azt a látszatot kelted, hogy nem elég fontos Ő neked, hiszen ha az lenne és őszintén szeretnéd ez fel sem merülne benned, mert jól éreznéd magad. Nagyon gyermeki gondolkodásod van, én nem gondolnám hogy felnőtt ember vagy, tinik között trendi ez a szüneteltetősdi. Ha valakit ezzel megalázol és megtörsz benne valamit, mégpedig azt hogy ő hitt valamiben ami egyről a kettőre összetört, jogosan szeretné inkább eldobni magától mintsem szüneteltetni, ki várna még heteket a másik kétségbevonható válaszára ami már hóterőltetett alapjáraton, erőlködni meg a wc-n kell tudod... ha valami nem megy magától, nem könnyed és kellemes, azt megette a fene, ezt a barátod is tudja valószínűleg. Viszont ami könnyed és kellemes ahhoz nem kell szünet.

2023. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%

A szünet fa$zság.

Jogod van gondolkodni, de ahhoz nem szünet kell. Max nem találkoztok.


Nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben volt több szakítás és újrakezdés.


De nem így kezeltük, hogy szünet...

2023. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Szünet a gyávák szakítása. 😔😔
2023. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!