Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nagyon elba**tam?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban,aki pár éve nagyon tetszik nekem,és azt hiszem,hogy én is neki.De valami okból kifolyólag soha nem voltunk huzamosabb ideig együtt. Egy csók volt még tavaly,de az már úgymond a "feledés homályába múlt"...:)

Ma tesi órán mi fiúk fociztunk,a lányok röpiztek. Aztán beálltak a lányok is focizni. Játszottunk és egy pillanatra ezzel a lánnyal közelebbi kapcsolatba kerültünk..tehát közel voltunk egymáshoz nagyon. Nem tudom mi ütött belém,de a falhoz szorítottam. Próbált jobbról-balról kikerülni,de nem engedtem el,mindig beléptem elé. Egymásra néztünk és teljesen váratlanul megcsókoltam. Majd ő szó nélkül arrébb 'lökött' és elment. Én meg ott álttam és azt mondtam magamban,hogy "bas**a meg,hogy lehetek ekkora hülye". Holnap suli,úgyis találkozunk és nem tudom,hogy mit kéne mondanom vagy tennem.


2010. okt. 20. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
:DDD
2010. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De gyökér vagy.
2010. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért lökött el,mert sokan látták.Beszélj vele négyszemközt,hogy bocsánatot kérsz,de komolyan gondoltad és jött magától ,gondolkodás nélkül.Valamit mondanod kell.Mert tuti várja.
2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kerüld el messziről!
2010. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja elbasztad
2010. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem b@asztad el!

Megmutattad neki, hogy te egy igazi Férfi vagy! Legyél magadra büszke, mert ezt a legtöbb srác soha nem merné megtenni!

2010. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Már biztos túl vagytok a találkozáson azóta. Háááát....kicsit elb...tad. Még ha érez is vmit, beégetted a többiek előtt ezzel a nyomulással. Legközelebb inkább kísérd haza.
2010. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!