Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj egyszer már szeretett de (lent) valaki elbaszta adjak még egy eséjt ennek?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy volt hogy a csaj egyszer már szeretett és utána az oszt társaim elbaszták azt ne kérdezzétek hogyan az a lényeg hogy annak vége lett és most újra közelebb kerültem hozzá de akár mikor erről beszélnénk szóval nem szeret erről beszélni szerintetek megéri még egy esélyt adni?(a csajjal nagyon dúrván hasónlòak vagyunk)
2011. máj. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, h elrontottam, mert felkaptam a vizet egy apró dolgon, és a fiú adott mégegy esélyt.:) Igaz, hogy a végén nem lett belőle semmi, mert teljesen különbözőek vagyunk, már a stílusunk, meg ilyenekre értem. Szerintem adj neki mégegy esélyt!
2011. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ am aza baj hogy a csaj már nem érez úgy mint az elött:/
2011. máj. 18. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy picit is értelmes emberek közti kapcsolatot nem a haverok tesznek tönkre, hanem a résztvevők. Amíg ezt nem látod be, addig ez ovi, nem kapcsolat. L27
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy nehéz lesz... Ha látod, hogy végképp nem sikerülhet, akkor hagyd...!
2011. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De kedves válaszolò a haverok egyben a résztvevők is voltak
2011. máj. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!