Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült elbaltáznom álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült elbaltáznom álmaim nőjét és egyszerűen nem tudok továbblépni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!


Egy 19 éves, és egyébként meglepő módon szűz lányról van szó, akit nem bírok kiheverni. Sok gyönyörű nőt láttam már, de ő egyszerűen überelhetetlen. Bájos, álomszép arc, feszes és nagy cicik:D, gyönyörű test, hamvas bőr, és ráadásul tök édes a csaj, és jól öltözködik.

Nyáron randiztunk, és megcsókoltam az első randin, négyszer is egymás után. De túl türelmetlen voltam, és látni akartam, míg ő elutazgatott Balatonra hetekre, és elárultam, hogy kedvelem. Ő pedig ahogy a nők szokták, leépített. Jobb lett volna "titokzatosban" és "félvállról veszlek" stílusban nyomni, de én nem tudom magam megjátszani. Szóval a gáz az, hogy a lány néha feltölt magáról facebook-ra képeket, és eskü jobban kívánom bárki másnál. Ilyen szexi nő a világon nincs még egy, mint Ő.

Nem akarok magamból hülyét csinálni, de nekem Ő kell, hogyan szerezzem vissza?


2011. aug. 28. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A betűvel kezdődik a neve?
2011. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem;)
2011. aug. 28. 18:12
 3/12 anonim válasza:
Szerintem írj rá facebookon hogy mi újság vele mert rég beszéltetek stb...és majd meglátod hogy hogyan áll hozzád
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként még mindig egyedülálló, és valamiért sosem volt komoly kapcsolata, minden pasit ellök magától, ami nem túl biztató:D
2011. aug. 28. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Linkeld ide a facebook-ját. Cserébe belinkelek neked én is egyet, és biztos, hogy az enyém nyomja a tiédet ;)
2011. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
hú. így akkor nehezebb az ügy.. azt kéne megtudni elsősorban szerintem h miért löki el magától a pasikat.. mert lehet h meglehetne oldani a problémát ! :) de szerintem írj rá mindenképp !
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
írd tele az egész üzenőfalát, hogy "I love you - főzök mosok takírítok rád, és a seggedet is kinyalom, és a kedvedért hetente 1x le is fürdök, kérlek légy enyém"
2011. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem benned volt a hiba, te jól csináltál mindent.


A heyledben odamennék még1x a csajhoz és megkérdezném tőle, hogy most leszbikus, és azért szűz vagy egyszerűen nem jössz be neki?



Mert így tisztázhatjátok, és ha leszbi akkor maradhattok haverok továbbra is.

2011. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem értem a helyzetet.

ha tetszel neki, miért nem repes az örömtől, hogy látni akarod?

ha nem, mi a f.szért csókolózott veled a hülye szűzk.rvája?

2011. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Haver, hagyd a francba a csajt! A leírásodból az derül ki, hogy tipikusan az a leszarós fajta. Hiteget mindenkit, aztán az eksön előtt lepattint. A vége úgy is az lesz, hogy összejön egy harmincas ürgével.
2011. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!