Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége szerintetek? Tippeket?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mindig igyekszik a barátnője kedvében járni,megvesz neki mindent,amit csak szeretne a csaj.(Itt nem arra kell gondolni,hogy a csaj követelőzik,hanem ha spotán említ vmit.) A fiú minél több időt szeretne a lánnyal tölteni,mindig ő hívja a csajt,ő keresi,ő megy hozzá többet...képes több km-ert gyalogolni érte ha kell.

A csaj elkövetett egy nagy hibát,a fiú lelkébe gázolt,de annak ellenére is kérte a lányt,hogy ne hagyja el,maradjanak együtt. A fiú még ha fiatalok is,de megkérte a lány kezét,vele tervezi a életét,a közös jövőt.

Viszont a baklövés óta kevésbé bízik a csajban,a csajnak bizonyítania kell,de a fiú állítja,hogy szereti a lányt nagyon.

Rengeteg szakításon túlestek már,amik 1napnál sohasem tartottak tovább,de inkább pár órásak voltak csak.

19hónapja vannak együtt.

Most nem kap a lány semmit,és nem hívja a pasi,és ezt csakis azért van,mert a fiú most nem áll úgy anyagilag. De ugyanúgy jár a lányhoz,amikor tudnak együtt vannak.

Elmondta a lánynak,hogy nem akarja elveszíteni,de meg kell értenie,hogy nem könnyű a tettének elfelejtése.

A fent leírtak alapján arra lennék kíváncsi,hogy a fiúról elmondható-e,hogy szerelmes a lányba most?...és az volt-e azelőtt,mielőtt a lány elkövette azt a bizonyos hibát.

Ez még szerelemnek mondható?

Ja és a fiú kiakad,ha a csaj úgy válaszol arra a kérdésére,hogy szerelmes-e még,hogy már nem annyira,vagy nem.

Ő nem otthon lakik már,és sajnos nem biztos,hogy suli után itt el tudna helyezkedni,vagyis találna munkát.

Ezért azt mondta,hogy ha továbbra is sokat vitázunk,akkor nyáron suli után elköltözik innen,mert ugyis szakítanánk és néélkülem nincs értelme itt maradnia.

Viszont ha nem lesz ennyi vita akkor természetesen megvár,és együtt fogunk elmenni.

Mondta,hogy ehhez csak annyi kell,hogy figyeljünk egymásra és törődjünk egymással. Mondta,hogy ő szívesen itt maradna,csak lenne majd munkája,és hogy nem akar itt hagyni.

Amúgy,ha ígér nekem valamit,azt mindig betartja. Most is abban maradtunk,hogy rendben,nem megy sehova,megvár és majd később együtt lépünk vmerre.

A leírtak alapján elhinnétek neki,hogy nem megy el?


2010. okt. 20. 17:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kezdetektől félt, és nem bizott benned, ami be is igazolodott. Kell ennél több?

Akkor sincs értelme, te nem szereted ez látszik..

2010. okt. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én csak abban szeretnék biztos lenni,hogy nem fog itt hagyni. Ha ezt tudni fogom tutira,akkor talán tudok tenni valamit...hogy jobb legyen.
2010. okt. 20. 23:35
 23/25 anonim ***** válasza:
Hát, sztem nem hagyna ott, szegény szerencsétlen... de egy ilyen ribivel:S Veri őt a sors veled rendesen. Aki bizonytalan az érzéseiben, az valójában NEM SZERELMES, és ez a lényeg, TE NEM SZERETED ŐT, akkor miért rabolod az idejét, amit azzal tölthetne, hogy olyan társat keres, aki valóban megérdemli őt. Persze, nem hibátlan ő sem, ha nem bízott benned eleinte sem, hogy egyedül bulizva nem csalnád meg, szóval neki is voltak kétségei, de ő tett bele többet a kapcsolatotokba, (nem anyagilag mondom), ő áldozna többet azzal, ha megvárna. És te elvárod, hogy a te félrelépésedért ő vezekeljen??? Mert kb. azt mondod, ha megszenved érted azzal, hogy marad arra a 2 évre, akkor talán kegyeskedsz te is tenni a kapcsolatért... Hát miért bünteted még tovább? Ha büntetni akarod csak, akkor nem lehet, hogy amit iránta érzel, az csak a birtoklása fölött érzett örömed? Amit összekeversz a szerelemmel, kötődéssel? Bocsánatot kérek, hogy ilyen csúnyán beszéltem veled, csak felhúztam magam. Annyi nem működő kapcsolatot látok magam körül, ami egyértelműen azért van, mert az emberek nem is szeretik egymást, és már elkeserít... 21L
2010. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"A fent leírtak alapján arra lennék kíváncsi,hogy a fiúról elmondható-e,hogy szerelmes a lányba most?...és az volt-e azelőtt,mielőtt a lány elkövette azt a bizonyos hibát.

Ez még szerelemnek mondható?"


Ahha, te vagy a lány, és még abban is kételkedsz, hogy AZELŐTT szeretett, hogy megbántottad. Na szép. Igen, szeretett. Most is szeret. Csak vívódik az esze és a szíve.


"A leírtak alapján elhinnétek neki,hogy nem megy el?"


Igen, szerintem betartja. Hiszen szeret. Itt neked kellene elgondolkoznod a dolgokon, szerintem. Méghozzá jó erősen. Mit is akarsz tőle tulajdonképpen. Vagy saját magadtól

2010. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Én csak abban szeretnék biztos lenni,hogy nem fog itt hagyni. Ha ezt tudni fogom tutira,akkor talán tudok tenni valamit...hogy jobb legyen."


Na nehogy már. Te gázoltál a lelkébe a saját meglátásod szerint is, és még neked vannak elvárásaid. Neked kell bizonyítanod.

2010. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!