Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz a vége szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a vége szerintetek? Tippeket?

Figyelt kérdés

Ha egy srác mindig igyekszik a barátnője kedvében járni,megvesz neki mindent,amit csak szeretne a csaj.(Itt nem arra kell gondolni,hogy a csaj követelőzik,hanem ha spotán említ vmit.) A fiú minél több időt szeretne a lánnyal tölteni,mindig ő hívja a csajt,ő keresi,ő megy hozzá többet...képes több km-ert gyalogolni érte ha kell.

A csaj elkövetett egy nagy hibát,a fiú lelkébe gázolt,de annak ellenére is kérte a lányt,hogy ne hagyja el,maradjanak együtt. A fiú még ha fiatalok is,de megkérte a lány kezét,vele tervezi a életét,a közös jövőt.

Viszont a baklövés óta kevésbé bízik a csajban,a csajnak bizonyítania kell,de a fiú állítja,hogy szereti a lányt nagyon.

Rengeteg szakításon túlestek már,amik 1napnál sohasem tartottak tovább,de inkább pár órásak voltak csak.

19hónapja vannak együtt.

Most nem kap a lány semmit,és nem hívja a pasi,és ezt csakis azért van,mert a fiú most nem áll úgy anyagilag. De ugyanúgy jár a lányhoz,amikor tudnak együtt vannak.

Elmondta a lánynak,hogy nem akarja elveszíteni,de meg kell értenie,hogy nem könnyű a tettének elfelejtése.

A fent leírtak alapján arra lennék kíváncsi,hogy a fiúról elmondható-e,hogy szerelmes a lányba most?...és az volt-e azelőtt,mielőtt a lány elkövette azt a bizonyos hibát.

Ez még szerelemnek mondható?

Ja és a fiú kiakad,ha a csaj úgy válaszol arra a kérdésére,hogy szerelmes-e még,hogy már nem annyira,vagy nem.

Ő nem otthon lakik már,és sajnos nem biztos,hogy suli után itt el tudna helyezkedni,vagyis találna munkát.

Ezért azt mondta,hogy ha továbbra is sokat vitázunk,akkor nyáron suli után elköltözik innen,mert ugyis szakítanánk és néélkülem nincs értelme itt maradnia.

Viszont ha nem lesz ennyi vita akkor természetesen megvár,és együtt fogunk elmenni.

Mondta,hogy ehhez csak annyi kell,hogy figyeljünk egymásra és törődjünk egymással. Mondta,hogy ő szívesen itt maradna,csak lenne majd munkája,és hogy nem akar itt hagyni.

Amúgy,ha ígér nekem valamit,azt mindig betartja. Most is abban maradtunk,hogy rendben,nem megy sehova,megvár és majd később együtt lépünk vmerre.

A leírtak alapján elhinnétek neki,hogy nem megy el?


2010. okt. 20. 17:59
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ez a jegyezzük el egymást téma jóval előtte volt.

Megcsaltam igen. Akartam és azért,mert attól a sráctól olyat kaptam,amit ettől nem. Vele szabadabb lehettem,nem csak ültem és korlátozva voltam,hanem buliztam és felszabadulhattam.

Lehet nem vagyok belé őrülten szerelmes,de akkor mégis miért idegesít,hogy egy lány,akivel annyira jóba sincs,csak szimplán egy helyen laknak és ismerik egymást,meg én is a csajt,na akkor írt a képe alá,hogy aranyos.

Akkor ez miért idegesít?

A csaj rendes...és az én barátom egyik haverjával jár együtt,de ez szíven ütött,az enyémhez nem ír,az övéhez igen.

2010. okt. 20. 18:33
 12/25 anonim ***** válasza:

már sajnálom a srácot. szegény gyerek bizni akar csak nincs kibe.


Neked egyszerűen csak a tény tetszik, h megvárna, veled élné le az életed, eljegyzet stb. ezek tetszenek, és nem a gondolat h ő az igazi.

Mért akarod tönkre tenni?

2010. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

De akkor miért vagyok féltékeny? Én ha tehetném már összeköltöznék vele,már csak azért is,mert akkor tuti nem lenne ennyi vita.

Meg amúgy is szeretnék.Csak nem tehetem...még.


Bízni akar? Mégsem bízik...Vagyis nem tudom..

2010. okt. 20. 18:44
 14/25 anonim ***** válasza:

19:09vok,

mert féltékeny vagy. Szeret(het)ed, de mégsem tudod elképzelni vele a jövőt. Látod, direkt megcsaltad. Igazából ki kellett volna dobjon. Nem sokan csinálják ezt, amit ő tett. Miért vagy még vele, ha nem érzed mellette jól magadat, és nem tudsz az lenni aki akarsz? Azért értelmetlen vele lenni, mert csak úgy jól elvagytok és annyi. Ha meg egy kis vadulásra vágysz, akkor lehet megint megteszed, de maximum titokban, miközben ő semmit sem sejt. Ebben az esetben ővele tolsz ki a legjobban, mert te ellavírozol két pasi közt majd, ő meg meg kell elégedjen azzal ami van, és hazugságban él. Nem sok értelmét látom ennek a kapcsoltanak, mert közel sem teszel meg mindent annak érdekében, hogy együtt tudjatok maradni. Ne egy héttel előre gondolkozz, hanem 5-10évre előbbre, vagy még tovább is. Mik azok az apró dolgok(pl. nem jó szex), amik később majd a kapcsolatotok rovására nőnek.

Hadd kérdezzem már meg a pontos okát, mégis miért csaltad meg? Ha szex lesz a válasz, akkor talán ez lesz a legroszabb amit leírhatsz.

2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
*18:09, sry
2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Na épp ezaz,hogy nem a szex miatt. Mert azzal a másikkal eljutottunk egy bizonyos szintig. Nem feküdtünk le,mert nem akartam,nem tudtam volna megtenni,de történt vmi olyan,amiből rájöttem,hogy vele viszont biztos nem lenne jó a szex.

Itt nemm bulizhatok,mert ő nem szeret bulikba járni,nem egy társasági ember. A másikkal viszont bulizhattam,mert ő meg olyan típusú.

Nagyon jól tudták mindketten,hogy nekem kell dönteni,néha úgy voltam vele,hogy új kapcsolatot kezdek. De nem megy,tudom hogy senkivel nem tudnék így lenni,mint vele...

2010. okt. 20. 18:49
 17/25 anonim ***** válasza:

Hűha itt már azért bonyolodik.

Akkor egy időben két kapcsolatod volt.

ugyanis az egyik engedett bulizni másik nem.

Érdekes párom sem egy bulizos, de mivel bizik bennem elenged nyugodtan bnőkkel.

Ha meg pasizni akarnék akkor minek barát.

Te nem őt akarod, csak azokat a dolgokat amiket mond. A gondolatba vagy szerelmes nem belé.

Hát nem azért de akor már tényleg az arany közép út!

2010. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

18:09vok,

ha senkivel nem tudnál lenni, mint vele, akkor minden erőddel törekedj a kapcsolatotok ápolásán és javításán, nyerd vissza a bizalmát. Fiúknál könnyebb, kevésbé érzelgősek az átlagot tekintve. Minden kapcsoltaban van olyan dolog, amit a másik nem szeret. Itt pl. nem szeret buliba járni, de te viszont igen. A megoldás az lett volna, hogy vagy elenged, sé elmész barátnőkkel, vagy ismerősökkel, és normálisan viselkedsz(no pasizás), vagy pedig közösen kitaláltok más szórakozási lehetőséget, ami minde kettőtöknek megfelel. Ez utóbbi az értelmesebb.

Ha úgy érzed, mentsd meg a kapcsolatot, ez - ahogy látom - szinte csak rajtad áll/bukik. Ha maradtok eggyütt, akkor pedig viselkedj hozzá méltóan, beszélgessetek sokat, mindenről, és ne legyen semmi titok köztetek.

Idősebb korban áldani fogod a mellette maradási döntésed, akkor már átalakul sokminden, család, gyemek, mindennél jobban fogsz vágyni a biztonságra, harmóniára, és a partnered mindenre kiterjedő szeretetére.

2010. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

19:03 folyt.

te nem attól félsz h elveszted az embert.

attól amit eddig nyutott, és kaptál tőle, az érzéseket, a tetteit. És tudod az ilyenek miatt mint TE halnak ki a pasikból az érzések.

Valaha montad neki h ne vegyen semmit? utasítottad már vissza? nem mert tetszet az h csak kimondod a varázsszóval h de jo lenne, és hopp ott terem. és ezt 100%osan kihasználtad. Lásd be ígyvan. Mert tudod ha vmit akarnék, de mégse akarom h ha van egy ilyen pasim aki ennyit rámköltsön akkor nem mondom... és nem huzom a szegénységbe.

Most egyszerűen azért nem tudod h mi legyen mert nem halmoz el agyba főbe, és nincs pénze egy hívásra sem...

2010. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Én adtam neki pénzt,szóval nem tudom miért lenne most az a problémám,hogy nem kapok ezt vagy azt. Nem ez érdekel.

Ő érdekel...hogy jó legyen minden. Igazából a másikkal nem voltam együtt,nem mondtam neki sose,hogy jó legyünk együtt.

Amúgy meg nem azóta nem enged sehova mióta ez történt,hanem kezdettől fogva sose engedett.

2010. okt. 20. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!