Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha 17,5évesen a belsőt nézem?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

17éves fiu vagyok lassan 18. Az osztálytársaimnak mondom, hogy ez jo csaj az jo csaj, és ők mondják, hogy ne hülyülj már... Nem gáz az ha 17 és fél évesen nem a külsőt nézem hanem, hogy belülről milyen egy lány? Úgy értem valamennyire a külsőt is, de csak 5% -ra nézem a külsejüket a lányoknak.


2010. okt. 20. 16:31
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
85%
Ez a legjobb gondolkodás :D:) hidd el:D
2010. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az inkább gáz, hogy még mindig számolod a fél éveket.
2010. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezért nem darabolod, és boncolod fel őket, akkor nem gáz.
2010. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, a belgyógyászom is mindig az emberek belsejét nézi.
2010. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon okosan teszed, amit teszel. Ez csak egyet bizonyít, hogy kezdesz felnőni és komolyan venni a lányokat, akik a közhiedelemmel ellentétben nem csak a szexre jók, hanem emberi kapcsolatra is.

Nemhogy most valaki megsértődik itt nekem, én csak az illetékesekre értettem, amit írtam. És nem is általánosítottam, mert az csúnya dolog. Köszönöm.

2010. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál kicsit:) Köszönöm :)
2010. okt. 20. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogy gáz! tök jó, hogy így gondolkodsz:) ha tudnád, hány nő szeretné, ha kifogna egy ilyen pasit.

tartsd meg ezt a jó tulajdonságodat később is :)

2010. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

egyetértek az előttem szólókkal. bárcsak minden srác ennyire érett lenne :)

16/L

2010. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nahmost ebbe az a gáz hogy jah persze sok csaj ilyet szeretne stb stb de a valóság az hogy a csajoknak általába nem az ilyen csávók kellenek hiddel tudom,énis hasonló vagyok mint te,akik meg aztmondják ez jó stb abból se sok igaz mert ilyen csajt szinte esélytelen találni.
2010. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok
2010. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!