Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rászedni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rászedni a barátomat, hogy boxert hordjon?

Figyelt kérdés
ti hogy álitanatok neki a baratotoknak hogy boxert hordjon ne mas alsogatyat?mert nekem csak az jon be...vagy hadjam,majd csak lekerul rola?
2010. okt. 20. 13:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
képzeld el én örülnék neki, ha a barátom megmondaná hogy milyen tetszik neki, mi szexi neki....
2010. okt. 20. 14:11
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne szólj bele mit hord. ez az ő saját dolga. Nem véletlen hogy azt hordja. Ha neki az jó, az kényelmes akkor ne akard másra ráerőszakolni "mert neked az tetszik"...


L/20

2010. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"képzeld el én örülnék neki, ha a barátom megmondaná hogy milyen tetszik neki, mi szexi neki"


Ha mondjuk te utálnád a tangát, mert idegesítene, hogy belevág a fenekedbe, de a barátod azt mondaná, hogy azt hordd, akkor örülnél?

Vagy ha mindig tangát hordanál, mert számodra az kényelmes, akkor szóvá tenné, hogy hordj inkább "telibugyit"?

Esetleg ha neki azok a darabok tetszenének, amik középen ki vannak vágva, akkor hétköznapra is olyat hordanál?

2010. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Megmondom én mi tetszik neki: az ha nincs rajtad semmi. Mégse jársz úgy :D:D


Am sztem tényleg ne szólj bele milyen alsót hordjon. Most komolyan azt szexnél is kb. max 10 másodpercre látod. Én szeretem a boxert de ha vki azt mondaná hordjak fecskét hát hordana a halál.

17/F

2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Nevesd ki, cikizd ki:D

Ha ez se működik akkor nem tehetsz mást, elfogadod.

2010. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Moszuke ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:54


lol igen.. marja el magától a srácot egy szaros ruhadarab miatt..-.-'

(szó szerint szaros akár...:D)

2010. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én pasim feszülős boxert hord.Hordjon azt ha nem szereti ,hogy lóg a szerszám:D

Én speciel nem is szeretema lógós boxert:S

2010. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A laza boxer szerintem rohadt kényelmetlen! Ha a barátnőm mindig mondogatná, hogy abban tök szexinek lát vagy nagyon tetszik neki, akkor néha a kedvéért felvenném, de csak otthon, hogy levehesse rólam. Én se szólok bele milyen pántos melltartót hord, elvégre neki kell egész nap benne lennie. De ha megmondom hogy ebben vagy abban nagyon kívánatos, akkor néha megmutatja magát benne :)
2010. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!