Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám rászedni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rászedni a barátomat, hogy boxert hordjon?

Figyelt kérdés
ti hogy álitanatok neki a baratotoknak hogy boxert hordjon ne mas alsogatyat?mert nekem csak az jon be...vagy hadjam,majd csak lekerul rola?
2010. okt. 20. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Ugye tudod mit jelent a "rászedni" szó? És a "rávenni"?
2010. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha ilyet kérne tőlem a barátnőm, vennék egy boxert és ráhúznám a fejére.
2010. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Ugye tudod mit jelent a "rászedni" szó? És a "rávenni"?"

na és a "hadjam"?

2010. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A barátomat meg a tanga izgatja, én viszont nem szeretem hordani, mégsem hisztizik. Úgyis lekerül róla. Kérdezd meg, hogy miért nem hord boxert. Ha azt mondja, hogy mert kényelmetlen neki, akkor hagyjad békén ezzel a dologgal, ha azt mondja, mert gyerekkorában is fecskét hordott, és megszokta, akkor kérd meg, hogy próbálja ki a boxert, hátha megtetszik neki. De én a helyedben nem csinálnék ebből nagy ügyet.
2010. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

manapság nagy divat a boxer mert szabadon hagyja a szerszámot... mondd el neki hogy a fecske meg ilyenek a testhez szorrítják a heréket ami károsítja a spermákat.. egészségtelen

ha nem szereti a "himbilimbit" :D akkor meg úgy sem tudsz mit kezdeni vele..

2010. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
bocsi,hogy kerdeztem valamit...miért nem mentetek tanítónak ha annyira okosok vagytok...
2010. okt. 20. 13:45
 7/18 anonim ***** válasza:
A boxer nem feltétlenül egészségesebb, mert nem tartja a heréket, így a heresérv és a herezacskó megnyúlása esélyesebb.
2010. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
koszi
2010. okt. 20. 13:51
 9/18 anonim ***** válasza:
ma 13:50 a majmokon sem volt alsógatya, mégse kaptak heresérvet!
2010. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál hozzá, ha a barátod mondaná meg, milyen alsóneműt hordj? Gondolom nem tetszene, főleg akkor, ha a barátod szerint kívánatos darab számodra roppant kényelmetlen lenne...hagy döntse már el ő, mit húz magára.
2010. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!