Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is megromlott a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is megromlott a kapcsolata a baba születése után?

Figyelt kérdés

Valamiért azt érzem, hogy hiába tesz meg sok mindent értünk a férjem a babával, még mindig az édesanyja van az első helyen. Több kérésem is volt, hogy mit nem szeretnék, ha anyósom csinálna és amíg nem veszek össze a férjemmel, addig mindig az anyukája igényei az elsők.


Amúgy emberileg kellemes anyósom van, de folyamatosan védeni akarja a fiát és a családját tőlem, amit nagyon nehéz jól kezelni és öntudatlanul kezdek belecsúszni abba a szerepbe, hogy szeretném, ha én is figyelembe lennék véve és nem mint egy veszélyes ellenség lennék kezelve. Ráadásul úgy érzem a férjem nem véd meg és egyre jobban kiborulok és én is úgy reagálok, hogy egyre nagyobb problémának látom anyósomat a házasságomra nézve.


Hogyan lehetne ezen változtatni?


2023. nov. 17. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ott követted el a hibát, hogy ilyen férfinak szültél. Anyuci pici fia addig marad anyuci pici fia, amíg anyuci meg nem hal sajnos. Ezt megszokod és elviseled amíg anyós meg nem pihen végleg, vagy elválsz, mert jobb nem lesz.
2023. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:( Remélem azért mégis alakul :(
2023. nov. 17. 09:22
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Másnak meg már gyerek elott is megromlik.


Ugy birom mikor egy gyerekre akarják kenni azt hogy sz.r a kapcsolatuk.

2023. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha a férj nem veszi észre magát, akkor sehogy.

Azt tudom csak, hogy mivel lehetett volna megelőzni a kialakult helyzetet. Azzal, hogy észreveszed a gyerek megfoganása előtt a mama pici fia szerepét. Ez viszont már nem segít rajtad.

Marad a megszoksz vagy megszöksz.

2023. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Azért hallgassuk már meg a másik oldalt is, a "mamapicifázások" helyett....

Nem kevés "hercegnő" van, aki ha nem ő van az univerzum központjában, már mindenki őt támadja....

2023. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről a férjeddel? Ha igen, mit mondott?
2023. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

A baba születése előtt se ért semmit a kapcsolatod, mindig az anyja volt az első helyen. Nem szégyelled magadat, hogy a saját gyerekedre fogod a semmitmondó kapcsolatodat? ^^


El kéne válni, külön menni, ha nem bírod a második helyet tovább.

2023. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondoltad, hogy a gyerek majd leszakitja anyucirol? Ennel nagyobbat nem is tevedhettel volna. Nem a gyerek a hibas, hanem te, te hoztal rossz dontest, amit egy szulessel rontottal tovabb. Igy keletkeznek a diszfunkcionalis csaladok, es nonek fel a gyerekek apa nelkul.
2023. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Nem csak eddig nem volt belőle napi probléma.


Most, hogy anyósom heti 2-3x járt ide, meg olyan témák vannak, amibe bele akar szólni, így nekem is nehezebb kezelni.


A gyerek megfoganása előtt évi egy ilyen eset volt, mióta megszületett havi 3, a terhesség alatt meg szintén 2-3 volt.


Meg azért azt nem gondoltam, hogy arról kell vele hosszan veszekednem, hogy beteg gyerek esetén nem az anyja lelki békéje a mérvadó, hogy hova megyünk félnapos programra. Az ember azt gondolná, hogyha valaki családcentrikus, akkor a gyerekeire is nagyon odafigyel. És játszani, pelenkázni, fürdetni nagyon tudja, de ha az anyjának a délután 3 óra jó, hogy átmenjünk nyáron 40 fokban, akkor mi akkor megyünk két hetes gyerekkel, hiába úszik anyósom a medencében velünk fagyizás helyett végül, mert túl meleg van, mi 40 fokban sétálunk a két hetes babával a városban.


És ez az, ami a legjobban fáj, mert azt gondoltam egy olyan férfihez megyek hozzá, aki a családjáért bármit megtesz. Csak azt nem kalkuláltam bele, hogy neki az édesanyja a legfontosabb családtagja és az is marad.

2023. nov. 17. 11:38
 10/19 A kérdező kommentje:
#6 Vádaskodott és tagadott. Amikor nyugodtabban beszéltem vele róla, akkor meg elpoénkodja.
2023. nov. 17. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!