Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki SMS-t? Vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki SMS-t? Vagy már "sok" lenne? 22F

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a fajta levakarhatatlan srác, aki napjában 20X felhívja a bnőjét, vagy üzenget neki. ha nem találkozunk, akkor általában vagy hívjuk egymást, avgy írunk egymásnak, de csak egyszer egy nap. Ma nem találkoztunk, és ő írt nekem úgy délután 5 óra tájban, hogy nagyon hiányzom neki, és hogy úgy szeretne ma is velem lenni. holnap találkozunk, de azért szerintetek írjak neki most egy jóéjt SMS-t, vagy felesleges, mivel holnap amúgy is látom? Vagy ez már "sok" lenne mára? Vagy egyáltalán nem "sok", talán meg is lepném? Ő 18 éves
2010. okt. 19. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, örülne a jó éjt puszinak.
2010. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ír, illik visszaírni. Máskülönben olyan hatést kelt, mint ha k**vára nem kívánnád az sms-ét a hátad közepére se.
2010. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 soundcloud ***** válasza:
szerintem írhatsz neki ilyet, mivel gondolom hiányzik. ja, ha írsz írd meg neki, hogy mennyire szereted-eddig gondolom nem írtál neki ilyet, szóval bizti örül majd neki:)
2010. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Az idézőjelet helyesen ,,így'' használjuk!!!!
2010. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem, arra amit ma délután írt én is visszaírtam neki akkor, hogy hiányzik és hogy szeretem. De hát ő még ilyenkor is, vagy talán éjfélig is tanul ha nem tovább....
2010. okt. 19. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nem írnék neki, had higyje azt h épp mást cuccolsz, de ha igazi férfi vagy akkor azt is teszed:D
2010. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 soundcloud ***** válasza:
22:33 haha ezen jót nevettem:D
2010. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:32, ha már okoskodsz, tudhatnád, hogy az idézőjelet kétféleképpen használják. ha valakitől, valahonnan idézel, akkor a te verziód a helyes, ha jelzed, hogy valamit átvitt értelemben írsz, akkor a két felső idézőjel használatos.

okulj!


kérdező, szerintem írj, biztos örülne neki:)

2010. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 éves vagy! Én is annyi vagyok. Nehogy már ebből is dilemmát csinálsz hogy írsz egy üzit,vagy sem a csajodnak..Bocsi de ez gáz,légy határozottabb,csináld azt amit te helyesnek látsz,így viszed valamire az életben!
2010. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!