Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Nem tudom hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt barátnőmmel,nagyon jól megyvagyunk, nagyon szeretjük egymást. Erre idén eldöntötte,h egyetemre akar menni, ebben semmi gond nem is lenne, csak hogy kollégiumban van és távol tőlem, és én inkább már összeköltöztem volna, de ő helyettem választotta az egyetemet, és minden nap sir,h nem akar odajárni, de nem akar hozzámköltözni, mert úgy nem érezné jól magát, eddig mindig jól megvoltunk az elmúlt 3 héten mióta ott van mindig csak veszekszünk, előtte 3 éve nem veszekedtünk.. csak nagyon apró dolgokon.. de most meg sem ő sem én nem érezzük jól magunkat, én mondtam neki,h nem a pénzben a boldogság hanem,h együtt legyünk ezt mostmár ő is belátta de addig nem akarja otthagyni a sulit, még nem talál munkát, de felesleges,h addig járjon, ha ígysem úgysem fejezi be, és nem értem,h akkor miért nem költözik hozzám, és keresne úgy melót mit kellene tennem, bocs ha össze vissza irtam, csak ideges vagyok, mert csak vele akarok lenni, semmi más nem számit, kerestem ott munkát ahol jár suliba, de nem jött össze semmi:S véleményeket várok kösz..
2010. okt. 19. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

adj neki időt. megijedt attól h lekösse magát.ne értsd félre,csak biztos belegondolt abba h ha összeköltöztök,akkor lehet el is veszed majd valamikor feleségül,aztán jön majd egy gyerek,de szeretne többet elérni az életben,(a munka kell,akkor is ha nem pénz függő a dolog) és ezért megijedhetett. Meg nem szeretné szerintem h eltartsd,ezért szeretne dolgozni.de ne parázz,több mint valószínű h téged fog választani! Kívánom a legjobbakat!!!

21L

2010. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
engem fog választani, attól nem is aggódok, csak nem birom ki nélküle, minden nap együtt voltunk főleg az utóbbi időben mindig itt is aludt szval hetente 5 teljen napot itt volt, és nekem az a furcsa,h ezután már összeköltözni szoktak az emberek, nem ennyire eltávolodni, az igaz,h nem akarja,h én tartsam el, de ő is és én is úgy lennénk boldogok, hogyha együtt lennénk.. :S
2010. okt. 19. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

hagyj neki szabadságot

ne kötelezd összeköltözésre

hagyd, hogy minden lépését szabad akaratából tegye

úgy fog a legjobban ragaszkodni hozzád hidd el

és ha ott nem is találnál munkát

legalább próbán van a kapcsolat erőssége, ami szerintem csak jót tesz

ne aggódj, mert ezekkel csak bajt tudsz bevonzani

inkább tervezgess pozitívan, előbb-utóbb megnyílik minden ajtó :)

2010. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De, már idegbeteg vagyok:S nem birom igy :S

nem birok én ki 4 évet nélküle, rossz,h csak néha látom:S

2010. okt. 20. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt ki kell bírni akkor is ha fáj.lehet h most nagyon rossz,de ki tudja,lehet egy pár nap,vagy pár hét.és összejön minden terved.Kívánom a legjobbakat
2010. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kösz, remélem,h összejön, beadtam sok helyre az önéletrajzomat, hátha valamelyik összejön:D

minden jót!!!

2010. okt. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!