Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthetek még neki valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthetek még neki valamit? Ha nem akkor miért bámul?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk a volt barátommal egy rendezvényen.ő mondta,h menjek el,a műsorközben észrevettem,h sokat néz engem.majd mikor jöttem el nem mentem oda elköszönni,mert nem tudtam,h ott van e a helyén,de barátnőm mondta,h nagyon nézett.tegnap este msn-en vagy 5ször elköszöntünk egymástól és mindig irta,h puszkó,máskor sose szokta.meg mikor megkérdeztem,h miért nem csajozik be, azt mondta,h mert.
2010. okt. 19. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, bizonyára még téged akar.
2010. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azt,hogy ő már lezárta és csak barát vagyok számára??
2010. okt. 19. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"De akkor miért mondja azt,hogy ő már lezárta és csak barát vagyok számára??"


Mert a józan ész nem írhatja felül az érzelmeket és a vágyakat. Senkinél sem. A vágyak, az érzések, az emlékek ott maradnak, nagyon sokáig, még ha tudatosan azt is mondja, még ha úgy is érzi, hogy már lezárta ezt a dolgot.

2010. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!