Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok a barátomban bízni.

Figyelt kérdés

Mert akárhol vagyunk, mindenhol keresi a szemével a csajokat, többször megnézi ugyanazt, stb.

már mondtam neki, hogy ez zavar, így annyiban változott a helyzet, hogy más csajok előtt megpuszil vagy átölel.

de olyan rossz, hogy nem tudok vele akár egy orvosi rendelőben várakozni, vagy egy biztosítónál, vagy akárhol, mert a környező csajokat figyelgeti.

ha egyedül vagyok figyelgettem már párokat és soha nem látom azt rajtuk, amit rajtunk. más pasik nem forgatják a fejüket, meg a szemüket, sőt. rám se néznek a bnőjük mellett.

és a másik: most nem dolgozik (két munka között van) így amíg én dolgozom, egész nap netezik és volt már példa arra, hogy társkerin volt, de csak szétnézni, amit megbeszéltünk és ígérte nem lesz több ilyen, de be lett állítva a gépe azért, hogy törölje az előzményeket.

mit tehetek, szörnyű így dolgozni egész nap.


2010. okt. 19. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagy ott, nyílván nem vagy neki elég jó, azért nézelődik más csajok után.
2010. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már a társkereső miatt otthagynám.
2010. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
volt itt egy kérdés, amelyben a válaszolók nagy többsége megalázónak tartotta például az sz.opást. szerintem meg az meglázó, ha egy kapcsolatban az egyik fél a másik szeme láttára nézeget körbe-körbe. azért is rossz, mert sejtem, hogy a megnézett lányok(ha észreveszik) magukban sajnálkoznak, hogy jéé, milyen barátja van már szegény lánynak. én is ilyeneket szoktam gondolni, mikor egy pár elmegy mellettem, és a pasi úgy stíröl, hogy majd kiesik a szeme. gusztustalan. nézzen meg akárkit, bárkit, engem nem érdekel, amíg nézi, és úgy nézi, hogy én nem vagyok ott.
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

harmadik válaszoló vagyok.

a másodiknál a pont. már a társkereső is elég kiábrándító. ha valakit szeretek, meg sem fordul a fejemben, hogy regisztráljak egy társkeresőre.

ÉBREDJ FEL!!

2010. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rúgd ki, ennek így semmi értelme.
2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ha szakítanánk tényleg nem kellene idegeskedve dolgoznom

hm

köszi a válaszokat

eddig azt hittem más megoldás is van

2010. okt. 19. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

harmadik válaszolónak teljesen igaza van...


engem is annyira bánt, amikor sétál a pasi a barátnőjével, és erre engem kezd el stírölni... annyira sajnálom szegény lányt és olyan szánalmas az egész... a durva az, hogy nagyon sokszor fordul elő az ilyesmi, pedig NEM ÖLTÖZÖM FELTŰNŐEN, nincs kint se a fenekem, se a mellem, nadrág van rajtam, összefogott haj, és így is pofátlanul bámulnak a barátnőjük mellett.

nyilvánvalóan nem szeret, de ezt a társkeresés előzmények törlése is mutatja:( sajnálom.

2010. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!