Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok többet szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok többet szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Volt egy 4,5 éves kapcsolatom, ami körülbelül fél éve ért véget, de még 2 hónapja mondtuk ki végleg a nemet, addig szenvedtünk, kísérleteztünk, végül barátokként váltunk el. Most is barátok vagyunk, mert rájöttünk, hogy már csak ez tartott össze minket. Az lenne a problémám, hogy nem tudok új emberek felé nyitni. 15,5 éves voltam, mikor össze jöttem az exemmel, az szerelem volt első látásra. Azonban rájöttem, hogy tartok az emberektől. Főként a férfiaktól. Nem tudom elhinni, hogy engem lehet szeretni, és félek attól is, hogy félre értelmezem a jeleket. Őszintén, nincs tapasztalatom. Nem tanultam meg fiúzni, hiszen nem volt rá szükségem. Azonban már itt lenne az ideje, hogy újra boldog legyek, hiszen sok volt az az 1 év, amíg évődtem, hogy mit is érzek igazán. :( Nem hiszem, hogy csúnya vagyok, és különösebb gondok a testemmel sincsenek, átlagos a testem, stb :) Nem akarok ilyen lenni, mégsem tudok változni. Nem tudok egy férfival sem közvetlen lenni. Zavarba jövök tőlük, ha csak barátkoznak akkor is. Megjegyzem sosem voltam ilyen, ez az utóbbi időben alakult ki. :S Ötletek? Mit tegyek? :(
2010. okt. 18. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
"Ha elhiszed, hogy képes vagy rá, vagy ha nem, mindenképpen igazad van!"
2010. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyszerű helyzetben, de lehet egy kicsit szoknod kellene az egyedüllétet. Ugye 2 hónapja lett vége, ennyi idő alatt nem lehet megemészteni egy 5 éves kapcsolatot. Az önbizalomhiány ilyenkor nem egyedi, lehetséges, hogy kudarcként éled meg a kapcsolatod végét és ez tudatalatt frusztrál. Hagyj egy kis időt magadnak és ez alatt ne akarj új kapcsolatot. Hidd el vissza fogod nyerni a régi önmagad és amikor készen fogsz állni, akkor ezt a srácok is megérzik. Türelem, ennyi az egész.
2010. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lényegében én akartam szakítani, mert már nem szerettem. De lehet, h tudat alatt bánt.
2010. okt. 18. 22:01
 4/4 A kérdező kommentje:
És 2 hónapra rá összejöttem életem szerelmével :D :D :D
2011. aug. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!