Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes számot küldött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes számot küldött, azt azért tette, mert esetleg többet érez, vagy mert tudta, hogy tetszene a szám?

Figyelt kérdés
Már régebben küldte, gyakorlatilag nincs értelme ezen rágódni. Haverok vagyunk, bár elég furcsa a kapcsolatunk. Néha ridegebb, illetve olyan, mintha valamin megsértődött volna, mindig össze akar hozni egy idősebb sráccal, akinek tetszek, és a haverja. Néha kapok egy félreérthető célzást, máskor pedig ha rákérdeznek, hogy bejövök-e neki azt mondja, hogy nem vagyok az esete. Jó fejnek tart, azt tudom. Szinte egyezik az ízlésünk, a gondolkodásunk, a legtöbb dologról alkotott véleményünk, elképzelésünk. Többször jártunk már úgy régebben, hogy egyszerre mondtunk dolgokat. Általában(szinte mindig) ő keresi a társaságomat. Ti egy közeli havernak küldenétek szerelmes számot úgy, hogy nem jelent semmit? 15/L
2011. máj. 29. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
éppen lelkiztünk, az első szerelmünkről beszélgettünk.
2011. máj. 29. 18:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint aznap beszélgettünk arról, nem amikor írta. Akkor már más volt a téma.
2011. máj. 29. 18:06
 3/4 Cho-CoLatte ***** válasza:
ha rákérdeztél és aztmondta nem akkor sajnos csak egyoldalú a dolog:) de tudja hogy ő tetszik neked? mert esetleg attól fél hogy ő nem kell neked
2011. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá, hanem az osztálytársaim. Persze én is ott voltam a teremben. Amikor ez előtt az esemény után kérdezett rá egy haverom úgy, hogy én is ott voltam, mert éppen hárman beszélgettünk, akkor azt mondta, hogy egyelőre még nem akar összejönni velem. Ez mondjuk kölcsönös, mivel ez az egész legjobb része. Csak piszkál a dolog. Olyan fura mostanában. Nem mondom, hogy rossz értelemben,csak nem lehet rajta kiigazodni.
2011. máj. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!