Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött a páromba?

Figyelt kérdés

Üdv sietve írok és röviden!

A férjem a múlt hét vasárnapján utazott külföldre 2 hónapra, hogy dolgozzon.

Az imént kb 1 órája, a konyhában voltam, tejet főztem a gyereknek, hallom, hogy csöng a telefon, kamerán hívott.

Mivel iPhone om van(7) először felvettem, majd beírtam a kódomat, mivel az ujjlenyomat olvasógomb nem működik így tovább is tartott(3-4 másodperc).

Mire sikerült válaszolnom kamerával lemerült a telefon XD


Nos itt jön az, hogy ő azt gondolja megcsalom, mással írtam akkor üzeneteket stb

Azt mondta, hogy ha mással beszélek akkor ő is képes mással beszélni.


Mind esküdöztem ott neki, hogy nem nem meg nem.

Főleg amióta gyerekünk van, ütöm az agyát, hogy házasodjunk már össze…

Olyan dumát nyomtam neki, hogy:most hogy külföldön vagy, nagyon el vagy eresztve és beszélsz lányokkal és most találtál okot a veszekedésre.


Banyek, tudja, hogy nem működik jól a telefonom és csak engem szúr le mindenért.

Bezzeg a tegnap neki is kikapcsolt a telefonja és nem mondtam semmit.


Mind1 mivel a kőbánattal térítsem helyre az eszét?


Előre köszönöm a remélem megértő válaszokat.



2023. okt. 11. 20:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem ez a probléma, hogy a " foga fehérje" hanem az, hogy olyannal vádol amit meg sem tettem. Pusztán a telefonom a probléma, nem működik olyan jól.

Ezt ő is tudja, ő is használta a telefonomat, hónapokig.

Már nem is tudom, félek, tegnap óta hullámokban sírok.

Vagy csak most kezdem felfogni, hogy vége?

2023. okt. 12. 11:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Azóta nem is írt, látta amit én írtam neki se seen..
2023. okt. 12. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!