Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött a páromba?

Figyelt kérdés

Üdv sietve írok és röviden!

A férjem a múlt hét vasárnapján utazott külföldre 2 hónapra, hogy dolgozzon.

Az imént kb 1 órája, a konyhában voltam, tejet főztem a gyereknek, hallom, hogy csöng a telefon, kamerán hívott.

Mivel iPhone om van(7) először felvettem, majd beírtam a kódomat, mivel az ujjlenyomat olvasógomb nem működik így tovább is tartott(3-4 másodperc).

Mire sikerült válaszolnom kamerával lemerült a telefon XD


Nos itt jön az, hogy ő azt gondolja megcsalom, mással írtam akkor üzeneteket stb

Azt mondta, hogy ha mással beszélek akkor ő is képes mással beszélni.


Mind esküdöztem ott neki, hogy nem nem meg nem.

Főleg amióta gyerekünk van, ütöm az agyát, hogy házasodjunk már össze…

Olyan dumát nyomtam neki, hogy:most hogy külföldön vagy, nagyon el vagy eresztve és beszélsz lányokkal és most találtál okot a veszekedésre.


Banyek, tudja, hogy nem működik jól a telefonom és csak engem szúr le mindenért.

Bezzeg a tegnap neki is kikapcsolt a telefonja és nem mondtam semmit.


Mind1 mivel a kőbánattal térítsem helyre az eszét?


Előre köszönöm a remélem megértő válaszokat.



2023. okt. 11. 20:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, még nem a férjem, csak szeretném XD most láttam kisebb elírás
2023. okt. 11. 20:39
 2/12 A kérdező kommentje:

De amúgy nem emlékszem, az android telefonoknál ha nincs kód, akkor tudsz egyenesen kamerával valszoni?

Mert nekem csak az jelenik meg, hogy kamerával hív és ha válaszolok instant kéri a kódot..

2023. okt. 11. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmatlanság semmiképp sem jó, ezen illene változtatni mindkettőtök részéről. Egyébként benne van a pakliban, hogy rád fogja, hogy csalni készülőd, mert magából indul ki, vagyis ő irkál másokkal. Ne akarj hozzámenni míg helyre nem hozzátok a kapcsolatot.
2023. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát így nem is megyek hozzá.

De amúgy lehet, hogy lényegében fején találtam a szöget azzal a dumával, hogy rám vetíti ki azt amit ő tesz.

2023. okt. 11. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
😐😐😐😐
2023. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Mindenki megörul ha kimegy.

Exem is beteges fẁltékeny lett mikor kiment pár hónapra. De más is ilyen. Es nem kicsit hanem annyira hogy nem marad más valasztásom csak szakítani mert betegesen nyomják kikészítenek és egyáltalán nem érdemlem meg.

2023. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hm, pedig tervben volt, hogy mire hazajön egy kisebb vállalkozásba kezdünk, vagy ha a kicsi egy kicsit nagyobb lesz, külföldre megyünk dolgozni… lehet, hogy csak üres duma volt a részéről, és megfelelő alkalmat keresett, hogy szakítson velem.

De amúgy abszurd az egész, amit ő mond rólam

2023. okt. 11. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom magából indul ki a szentem. Láttam már ilyet.


Keresi a hibát, a fogást, hogy ezáltal felhatalmazva érezze magát a csajozásra.



Ha nem ez, akkor szimplán csak idegbeteg.

2023. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire gondoljak, mind a kettő állítás igaz rá, de inkább az elsőre gondolok… vagyis a másodikra is, inkább keverve a kettőt.

Idegből írta azt amit

2023. okt. 11. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mutatja meg a foga fehérjét.
2023. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!