Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a párom 2,5év után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vok aki 2,5 éve jár szintén 20 éves barátnőjével és most oda jutott a kapcsolatunk, hogy lehet különválnak útjaink. Előjöttek olyan dolgok h monotonoka hétvégék amiket együtt töltünk és ellaposodott a kapcsolatunk. Illetve h már nem ég az a nagy láng mint régen de hát az már érthető. Régóta együtt vagyunk, mi voltunk egymásnak az elsők szinte mindenben így nyilván ragaszkodunk egymáshoz de még szeretjük egymást de ez már lehet h csak a megszokásból adódik?! Bár sztem nem. Most végülis adtunk egymásnak egy esélyt és megpróbáljuk. Mindkettőnknek kell változtatni de én most újra meg akarom hódítani őt. Az a baj h már naon sokmindent kipróbáltunk a 2,5év alatt így nehéz új és jó dolgokat kitalálni. Lélgyszi segítsetek ebben vagy írjátok meg h ti hogyan éltétek túl ezt a helyzettet! Nem szoktam ide fordulni segítségért, sőt én segítettem másoknak itt a tanácsaimmal de most sajna erre szorulok. :( Köszönöm annak aki segít!
2010. okt. 18. 16:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm de Neked, kedves utolsó kiváltképpen! :)

Igazatok van ha azt mondjátok h mi lesz x idő után de ahogy feljött ez a téma most mégjobban rádöbbentem h mennyire fontos nekem ez a lány és h kell nekem, tehát nem adom fel!!! :P

2010. okt. 20. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :) Ez csak természetes :) Mégegyszer sok sikert :)


L/20 (uccsó válaszoló) :)

2010. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!