Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A párom véletlenül eltörte a...

A párom véletlenül eltörte a tükrömet. Ez tényleg roszat jelent? Neki vagy nekem? Mit tegyek vele, kidobjam, vagy tartsam meg 7 évig?

Figyelt kérdés
2007. szept. 15. 23:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
ÉN ÚGY HALLOTTAM EZT A BABONÁT,HOGYHA ELTÖR EGY MÁSIK TÜKRÖT IS VÉLETLENÜL AKKOR UGYANOTT VAGYTOK MINTHA EL SEM TÖRTETEK VOLNA EGYET SEM.MAGYARÁN A MÁSODIK TÜKÖR HATÁSTALANÍTJA AZ ELSŐT
2007. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
szerintem meg hülyeség a babona
2007. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia !majd en mondok erre 1 et! en nagylany voltam mikor eltortem egy tukrot ,es azt mondta anyukam 7 ev mulva mesz ferjhez !hat igy is lett 7 evre ferjhez mentem ,es most 18 eves hazasok vagyunk!van ket 17 eves iker lanyom!szerintem te is tuzzel ki a ferjednek valamit hogy milessz 7 ev mulva !az nem jelenti azt hogy rosszat jelent !
2007. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Bocs ,azt elfelejtettem mondani hogy ,mindenkepp kikell dobni ,mert en ugy halottam,meg az elrepedt tanyer vagy pohar se hoz jo szerencset a hazba !tehat nem hoz szerencsetlenseget,en nem azt mondom ,de szerencset se !en mindig ha valami lecsempul vagy elreped en kiszoktam dobni!
2007. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a babona dolog attól függ, hogy hiszel-e benne vagy sem!Azt mondják- én legalábbis így tudom- ha a lány töri el a saját tükrét pl. 3 fele, akkor 3 évig nem megy férjhez. Hát nem tudom én törtem már el tükröt 4 felé, de nem hinném emiatt nem mentem még férjhez :)
2007. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Szia.nekem iz mar tort el tukor nem is egy es ki tudja hany fele, de szeritem az eleted ugy eled ahogy te iranyitod, ugyhogy dobbt ki, mert csak szemet es meg meg vagod magad vele.
2007. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Már tötem el éln is nagyon sok tükröt, és sohasem történt semmiféle égszakasztó rossz dolog velem, maximum csak annyi, mint amennyi bárkivel előfordulhat!Ha valami rossz dolog érne, azért ne egy nyomorult tükröt hibáztass.Ne légy gyerekes!
2007. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp dobd ki, hacsak nem vagy nótórius szemétgyűjtő, és nem szeretnéd magad megvágni,vagy belelépni az elkószáló darabkákba...
2007. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ha nem foglalkozol a babonával akkor nem is fog beválni.

és amugy is ha szeretitek egymást nem egy tükörtörés fogja megmondani h összeházasodtok e vagy sem

2007. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

azt a törött szart dobd ki

semelyikőtöknek ebből nem fog származni semmi baja!

2008. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!