Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a párom 2,5év után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves fiú vok aki 2,5 éve jár szintén 20 éves barátnőjével és most oda jutott a kapcsolatunk, hogy lehet különválnak útjaink. Előjöttek olyan dolgok h monotonoka hétvégék amiket együtt töltünk és ellaposodott a kapcsolatunk. Illetve h már nem ég az a nagy láng mint régen de hát az már érthető. Régóta együtt vagyunk, mi voltunk egymásnak az elsők szinte mindenben így nyilván ragaszkodunk egymáshoz de még szeretjük egymást de ez már lehet h csak a megszokásból adódik?! Bár sztem nem. Most végülis adtunk egymásnak egy esélyt és megpróbáljuk. Mindkettőnknek kell változtatni de én most újra meg akarom hódítani őt. Az a baj h már naon sokmindent kipróbáltunk a 2,5év alatt így nehéz új és jó dolgokat kitalálni. Lélgyszi segítsetek ebben vagy írjátok meg h ti hogyan éltétek túl ezt a helyzettet! Nem szoktam ide fordulni segítségért, sőt én segítettem másoknak itt a tanácsaimmal de most sajna erre szorulok. :( Köszönöm annak aki segít!
2010. okt. 18. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Figyelmesség, figyelmesség és... ja igen! A figyelmesség! Ez a 3 elengedhetetlen egy kapcsolatban, ha nem akarjátok, hogy ellaposodjon. Kis apró gesztusok (mindkét fél részéről), amik újra és újra el tudják varázsolni a másikat. Hülyeség, hogy ilyenkor valami új dolog kell... Mi lányok szeretjük a virágokat, pláne ha az meglepetésszerűen jön. Szeretjük az összebújós filmezős estéket. És még nagyon sok minden olyat szeretünk, ami egyáltalán nem kíván nagy energia befektetést a másiktól, mégis az egekben érezzük tőle magunkat.

Üdv: egy 5 éve boldog párkapcsolatban élő 21 éves lány :)

2010. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de mint írtam 2,5 év alatt sok mindent csináltunk így persze ezek is megvoltak már nemegyszer! :S Szoktunk sétálni meg mindent de a város ahol lakunk nem kínál sok lehetőségeket így nehéz új programot találni!
2010. okt. 18. 17:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok se idős, sem tapasztalt. Mégis lenne tippem.. járj a kedvében, kényesztesd úgy ahogyan a 2,5 év alatt még nem tetted meg.

Az ismerős, hogy a város nem éppen ad új lehetőségeket..mégis lehet pl. egy titkos kis meglepit összehozni. ( keresel egy helyet a közelben ahol van vmi elhagyott búzatábla, mező. megkéred hogy legyen 4re ennek a közelében.. addigra pedig szépen elkészitessz egy kis meglepit: pokróc, süt, virág, romantika és ami belefér.. -hűvös időben is szép lehet..)Ha már volt ilyen az sem baj.. kellemes élmény lesz neki.

Szerintem.

2010. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lemaradt: 16 és lány (több, mint egy éves kapcs.)

-vannak még ötleteim (:

2010. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted a mondanivalóm lényegét. NEM fontos, hogy ÚJ dolgokat/programokat találjatok ki...rég rossz, ha már csak azzal menthető egy kapcsolat.

21/L

2010. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20 éves nő vagyok, 4 éves kapcsolattal! Gyári melós fizetéssel a párom, én még suliba járok! Soha nem megyünk sehova, utoljára bulizni tavaly nyáron voltam koncerten, uoljára moziban Harry Potter 6. részén voltam, mert nincs rá pénzünk!!! Nem fér bele semmi "szórakozás", mert építjük a saját házunkat! (még sörözni, kólázni, pizzázni sem megyünk!!!) Magyarán nem kell sehova elmennünk, mert egész nap élvezzük egymás társaságát! 4 éve minden rendben, és ahogy én, úgy ő is bármikor azt válaszolja egy olyan kérdésre, hogy 'ti mindig együtt lesztek', hogy IGEN! Mert szeretjük egymást, minden rendben, a szex pedig isteni! Szerintem, ha már lapos egy kapcsolat relatív, de ilyen hamar, akkor mi lesz 20 év múlva? :/ Ennek nincs értelme! Próbáld megoldani rengeteg bezsélgetéssel, légy tényleg a barátja, a legjobb barátja, rengeteg kimeríthetetlen téma van! Beszélgesetek, ez az egyik alapja egy kapcsolatnak! Ha nem jön be és már 1 hónapja laposnak érzed, akkor hagyjátok a dolgot, felesleges "kínzás" mindkettőtöknek...
2010. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérsező, ezt most nagyon komolyan írom és nem bánzásból: szakítsatok. Egymásnak vagytok az elsők (vagy csak az gazi elsők? nem mindegy), ráadásul fiatalok is vagytok. Aztán később még összejöhet a dolog (bár ez ritkán jó).
2010. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatóak és hasznosak is (persze kivéve az utolsót de nem haragszom érte)! :)
2010. okt. 19. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyet értek azzal, aki azt írta, hogyha 2.5 év után laposnak érzed a kapcsolatot, mi lesz x év múlva? Mert ha azt írod, hogy 15 év után kihúnyt a láng, az érthető és reális, na de nem 2 és fél év után...

én szakítanék és egy jó ideig biztos nem ugranék új kapcsolatba. Hidd el, nem veszik kárba ez a 2 és fél év sem, mert nem is gondolnád, mennyi mindent tanultál benne magadról, a nőkről meg arról, hogy egyáltalán milyen egy komoly kapcsolat.

24 N

2010. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szija


Én 3 éves kapcsolatban vagyok, és nálunk is előfordult ez az érzés hogy valami gáz van, valami nem stimmel, valami ellaposodott. De hidd el ez csak egy "hullámvölgy" lesz. Mi is átéltük. Én leültettem a páromat és elmondtam neki h mi zavar, mi bánt, mint kéne változtatni.

(de szerintem (viccesen fog hangzani) tudható az ősz csúnya hatásának. (nálunk ilyenkor jönnek elő az ien bajok) Mert az ősz olyan lehangolo, hideg, rideg, nincs kedve az embernek semmihez és magába fordul...:)

Szerintem ülj le a bnőddel és beszéljétek meg hogy őt mi zavarja, téged mi zavar. Nem kell ám olyan sok mindenben változtatni :)

Szerintem örülne a bnőd ha csinálnátok néha egy beszélgetős estét akár hajnalig (mi szoktunk) és ez nagyon jól esik mind2 félnek (és még pénzbe se kerül) :)

Spontán menjetek kirándulni, ha olyan idő van moziba, étterembe menni. Meglehet ám ezeket oldani nem kell kétségbe esni :) Tul fogjátok vészelni hidd el nekem :)

És az mindegy h ennyi idő alatt mi mindent próbáltatok ki :) Többször is ki lehet csak nagyobb időintervallumonként.

Igazat adok az egyik előttem szólónak, hogy igen szeretjük a spontán virágokat, csokikat és az össze bújós romantikus filmnézegetősdit :)

Igy hát csak sok sikert tudok kívánni :) Megfogjátok tudni oldani, nincs itt olyan nagy katasztrófa :) Nekünk sikerült, nektek is fog :)


Sok sikert :)


L/20

2010. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!