Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem szeret eggyáltalán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret eggyáltalán, szakítottak vagy járnak?

Figyelt kérdés

Egy srác a suliból oylanokat ír nekem hogy szeretlek,sziveket küld,és kivan neki írva msnre hogy nagyon szeretlek xy! De a volt csaját is xy-nak hívják,bár azt mondta hogy nekem szól a kiírás,és engem választ,de a volt barátnőjét is szereti még valamennyire.

A csaj is facebook-on írogat neki hogy köszi bébirépa. ♥

Erre a srác hogy alap,nincsmit.♥


2010. okt. 18. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát.. nagy valószínűséggel két vasat tart a tűzben! :( Szerintem kérdezd meg tőle komolyan, hogy akkor most mi van!! Mert ez egyértelműen mindkettőtöket hülyít.. nem tudom azért az exnek nem írogatnék és üzengetnék ilyen szövegeket.. ezek szerint mégsem annyira ex.. Vigyázz és figylej oda! ne hagyd magadat átverni!!
2010. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!