Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadja el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el, hogy nem kell?!

Figyelt kérdés
Harminc év körüli emberek vagyunk. A férfi szereti a nőt. Kedvesen bánik vele, vele tudná csak elképzelni az életét... viszont még otthon lakik. A nőnek van saját lakása, kocsija, lezáratlan házassága, ami után EGYEDÜL akar élni, pontos elképzelése van a jövőjéről, amibe ez a férfi nem fér bele, sőt igazából szeretné végre a saját életét élni, a saját szabályai, céljai, törekvései szerint, ahogyan eredetileg képzelte. Minek beszélek E/3-ban? Na mindegy, szóval elég jók a kilátásaim az életre, és ez az ember csak hátráltat. Nekem már megvan mindenem, amit akartam, plusz remek lehetőségeim az életben, köszönhetően tanulmányaimnak. Várom a válóper végét, olyan, mint amikor felragyog a hajnal, és megjelennek a nap első sugarai az ablakban. Most ez az ember lehúzta előttem a redőnyt. Én neki előrelépés lennék, ő nekem béklyó. Amióta vele vagyok, negatív vagyok, bőgök. Ezerszer mondtam neki, hogy ez nem élet, rosszul vagyok tőle, de nem hagy békén, és nem fog élni hagyni, ha elhagyom. Össze fogok pakolni és el fogok tűnni. Ez nem élet, hogy elveszi előlem a lehetőségeimet, mert követni úgysem tud arrafelé, ahová tartok. Élvezni akarom az életemet, ami az enyém, és mindent, amiért megküzdöttem. Sokszor, nagyon sokszor érzem azt, hogy csak akkor fog békénhagyni, ha valamelyikünk már nem lesz ezen a világon. Miért nem lehet felfogni, ha már nem kell egy másik embernek?!
2010. okt. 18. 11:44
 1/6 Holdtündér ***** válasza:
Elég zavaros, de ha nagyon zaklat, akkor kérj távolság tartási végzést.
2010. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem bánt, nem fenyeget, de én érzem, hogy amíg a közelében vagyok, vagy lát, vagy tudja, hol vagyok, addig nem lesz nyugtom.


Bocs, ha zavaros voltam... Ijesztő, hogy az összes ismerősünk, amikor kérdeztem, hogyan szakítsak vele, azt mondta: költözz el valahová mongóliába. .....tényleg ilyesmi lesz.


Minden nőnek üzenem. Ha egyszer elváltok... ne kapkodjatok bepasizni! Élvezzétek ki a lélegzetvételnyi időt.....

2010. okt. 18. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Te is hibás vagy hogy ez a helyzet alakult ki,szerintem igazából te sem akarsz megszabadulni töle.Ha jól értem a férjedről irsz..Ha tényleg meg akarsz szabadulni töle Egyszerüen válj el és költözz el.Azt mondtad jó lehetöségeid vannak!Egy idöre akár külföldi ismeretszerző "turára"is indulhatnál.Drasztikus esetben válts telefonszámot és határozd el hogy nem fogsz reagálni ha keres.Rajtad mulik nálad van a megoldás kulcsa
2010. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az baj, hogy mi nem ismerjük a helyzeteteket, mióta voltatok együtt, hogyan indult a kapcsolatotok ( úgy értem akkor mit ígértél, mire számíthatott tőled...) , s mióta próbálod leszerelni?

El tudom képzelni mennyire sarokba szorítva érzed magad, borzasztó lehet! Nem tudsz nem tudomást venni róla? élni az életed, úgy mintha nem is létezne? csak nem zörget be mindennap hozzád - vagy igen? Esetleg bevetni a "már más érdekel" szöveget? Jól jön ilyenkor egy pasi barát, aki melletted van pár napig, hogy meggyőzőbb legyél!

2010. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na persze és akkor jön a féltékenységi roham és még rosszabb lesz.Van olyan hogy családőr alapítvány ha netán átmenne zaklatásba ők óradíj fejében állandó védelmet adnak és önvédelmet is oktatnak.Amúgy ha nem bántalmaz se tettben vagy szóban költözz el és kész,de ha nagy a befolyása akkor költözz el egy másik országba.
2010. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy konkrétabb. Nem értem mitől ilyen szörnyű és hatalmas, ha még csak nem is zaklat.
2010. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!