Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem fogadja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem fogadja el a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és anyukám nagyon nem örül a barátomnak. Szerintem az a helyes ha egy-két hónap után bemutatom bár az még messze van és emiatt nem is akarom. Egyfolytában ellenzi hogy találkozzunk ezért füllentenem kell, hogy kivel megyek el. Szánalmas hogy a saját anyámnak hazudok mert együtt akarok lenni egy fiúval. ha meg megmondom hogy hol vagyok akkor meg kitalálja a hülyeségeit hogy nem most nem mehetsz el megyünk vásárolni. Közben nem is volt betervezve. Olyanokat mond, hogy bekell menjek a munkahelyére ha ezt így folytatom továbbés így nemtalálkozhatunk. Úgy szeretném ha mesélhetnék neki, hogy milyen kedves fiú meg ilyenek. Szerintem az lenne a természetes:( Mit tehetnék, hogy változzon a véleménye ezzel a témával kapcsolatban?
2010. jún. 14. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy miért, és cáfold az aggodalmas távhiteket (nem csak az alvéged kell neki, rendes srác, szívesen megismerné stb)
2010. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

xĐ távhitek

bocs, tévhiteket akartam írni

2010. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fakadj sírva, előtte, és mond neki, hogy nagyon szereted, meg bla bla... a lényeg a sírás... tesómnak ezt csinálta a barátnője, azóta az anyja nem szól bele...
2010. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha anyukád olyan mint az enyém akkor részvétem (1 éve vagyok együtt párommal és még mindíg szurkod minket :D). Ha viszont nem akkor gratulálok akkor tudsz vele beszélni, és ha rendes srác nyugodtan bemutathatod neki, ha anyud látja, hogy jól megvagytok csak megengedi, hogy együtt legyetek. Sok szerencsét.
2010. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!