Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, h szakitas utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h szakitas utan is jobaratok vagytok?

Figyelt kérdés

eleg felreertheto dolgokat ir ? ( pl. "tudtad h jo a segged?" ) e's igy tovabb..szoval teljesen olyan mint amikor ismerkedtunk..fura,h szkaita sutan is megmaradtunk baratok,mert annyit hallottam h nem lehet baratsag fiu-lany kozott,plane miutan egyutt voltak


bar lehet h a mi esetunk kulonbozik,es jobaratok vagyunk annak ellenere h egyutt voltunk..de olyan kulonleges,azthittem h ha elveszitettem mint pa'rt,baratkentis elfogom veszitenii...


2010. okt. 18. 10:37
 1/7 A kérdező kommentje:
szakitas*
2010. okt. 18. 10:45
 2/7 A kérdező kommentje:
persze en orulok h joban vagyunk,es nem szakadt meg koztunk a kapcsolat,es beszelunk..de nem akarom felre erteni a jeleket,mert en meg megprobalnam vele :) de amikor azt irja h amiota szakitottunk,nem csokolozott senkivel , megkerdojelezodik bennem az h miertnem?,,hisz sokan buknak ra', vagyis lenne akik kozul valogatnia..es mindig bosszant azzal a fiuval aki szerelmes volt belem,mert tudja h idegesiit ...
2010. okt. 18. 10:54
 3/7 A kérdező kommentje:

de abban nem vagyok biztos ,h ujrakezdene velem..

bar volt ra alkalom kb 1honapja,amikor a barataival beszeltek h tudja h elrontotta es ujra akarna kezdeni velem..de aztan vmi okbol kifolyolag meggondolta magat..hat nekem nagy csapas volt...es most nem akarom ezt remelni,mert nem akarom h csalodjak ujra.

2010. okt. 18. 10:56
 4/7 anonim válasza:
En is pont ebben a cipoben jarok..! de szerintem talan az egyikotok meg mindig tobbet akar?
2010. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem maradhattatok barátok, ha te még újrakezdenéd.Én csak azzal tudtam barát maradni, aki iránt már nem éreztem semmit.
2010. okt. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hat szerintem en vagyok az aki baratsagnal tobbet akar..nemtudom mar h van o ezzel..


hatigen,,igy eleg nehez elfelejtenem ot,az o otlete volt h maradjunk baratok,es kimehetunk barmikor egyutt..en meg belementem,de tudom h nehez lesz..mert a baratsagot kulon kell valasszam az erzelmektol.

2010. okt. 18. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnétek barátok még így is? Semmi racionális érv nincsen ez ellen ám. :)
2010. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!