Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerintetek be lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerintetek be lehet indulva a barátja lányára vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Párom 44 éves, én 30. Barátjánál voltunk két hete kisebb házibulin és a barátja 16 éves lánya is jelen volt egész este, ivott is rendesen. Párom egész éjjel a lánnyal volt elfoglalva. Állandóan vele beszélgetett, dicsérgette, őt kérdezgette. Olyan volt, mintha flörtölne... A barátaival - akik miatt elvileg elmentünk a házibulira- alig beszélgetett. A lányt többször is a szerelméről faggatta és szekálta olyanokkal, hogy majd jól ellátják a kis szerelme baját, ha haza meri vinni stb. Ami leginkább szemet szúrt, hogy akárhányszor mondott a párom valami poént, a lányt figyelte nevet-e. Ez nem most először tűnt fel, már máskor is észrevettem, de akkor csak 2-3 órát voltunk ott. Így hogy egy napot velük töltöttünk még inkább feltűnő volt. A leginkább valószínűleg azért ad ez aggodalomra okot a számomra, mert volt már egy lány (legyen Anna), akit 11 éves korától ismert (konkrétan Anna nővérével együtt élt 8 évig).. nos mikor Anna 19 éves volt össze is jött vele miután kidobta a nővérét. Állandóan az jár a fejemben, hogy valószínűleg akkor is így indult. Jópofáskodott vele kiskorában és később learatta a babérokat. :( Mi a véleményetek? Jövőre lenne esküvőnk és őszintén szólva nagyon elbizonytalanodtam, azóta ezen kattogok.
2023. okt. 1. 22:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

" A potenciazavaros férfi alacsonyabb kategóriájú nőt választott, és az anyagiakkal kompenzál"


Ez csak a te fejedből pattant ki.

2023. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
#21 Ez egy következtetés. Szerinted mi tartja össze ezt a két embert?
2023. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt is meséld el, hogy ha valaki feltételezi, hogy egy se érzelmileg, se szexuálisan nem funkcionáló kapcsolatot az érdek tart össze, az miért is incel? :D
2023. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Megnyugodhattok, valóban jobban keres (nettó 500k vs 600k), de úgy 2 éven belül valószínűleg lekörözöm, ugyanis nálunk van bőven előrelépési lehetőség. Külön kasszán vagyunk az én kezdeményezésemre, mert korábbi kapcsolatomban is így volt és szerintem teljesen működőképes, anyagiak miatt soha nincs vita, nem szólunk bele milyen hülyeségekre költ a másik. :D Nyilván ha gyerek is lenne, ez már nem lenne így kivitelezhető, de nincs. Tehát ha étterembe megyünk és ő fizet, utólag azt is elszámoljuk. Közös költség, rezsi, bevásárlások, mindent. Egy applikációban van vezetve. Nem anyagiak miatt vagyok vele, hanem érzelmi okokból. Ha itt felsorol az ember néhány rossz tulajdonságot (amiből van amit lehet csak az én női agyam képzel be, már magam se tudom...), az nem jelenti azt, hogy annyiból áll az egész ember. Igen a szex most rettentően kevés, de nem volt mindig így. Az ember próbál optimista lenni, hogy amint megoldódik az egészségügyi gondja helyreáll minden...
2023. okt. 2. 18:56
 25/25 anonim ***** válasza:
24. Ide jottel egy kerdesre valaszt kapni de atmentel vedekezobe es inkabb onigazolast varsz , hogy ez semmiseg.. ilyen ocsmny dolgok utan nem lehet irni ra pozitivat ha csak a megbizhatosagat tekintjuk parkapcsolat szinten.. tini lanyokra all a f...a 44 evesen.. te tudod de ne irj ide feleslegesen legkozelebb.
2023. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!