Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom szerintetek be lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerintetek be lehet indulva a barátja lányára vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Párom 44 éves, én 30. Barátjánál voltunk két hete kisebb házibulin és a barátja 16 éves lánya is jelen volt egész este, ivott is rendesen. Párom egész éjjel a lánnyal volt elfoglalva. Állandóan vele beszélgetett, dicsérgette, őt kérdezgette. Olyan volt, mintha flörtölne... A barátaival - akik miatt elvileg elmentünk a házibulira- alig beszélgetett. A lányt többször is a szerelméről faggatta és szekálta olyanokkal, hogy majd jól ellátják a kis szerelme baját, ha haza meri vinni stb. Ami leginkább szemet szúrt, hogy akárhányszor mondott a párom valami poént, a lányt figyelte nevet-e. Ez nem most először tűnt fel, már máskor is észrevettem, de akkor csak 2-3 órát voltunk ott. Így hogy egy napot velük töltöttünk még inkább feltűnő volt. A leginkább valószínűleg azért ad ez aggodalomra okot a számomra, mert volt már egy lány (legyen Anna), akit 11 éves korától ismert (konkrétan Anna nővérével együtt élt 8 évig).. nos mikor Anna 19 éves volt össze is jött vele miután kidobta a nővérét. Állandóan az jár a fejemben, hogy valószínűleg akkor is így indult. Jópofáskodott vele kiskorában és később learatta a babérokat. :( Mi a véleményetek? Jövőre lenne esküvőnk és őszintén szólva nagyon elbizonytalanodtam, azóta ezen kattogok.
2023. okt. 1. 22:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
7# Igen én is jóval fiatalabb vagyok, de azért nem tini. Amúgy én kezdeményeztem nála, igaz tudtam mástól, hogy tetszem neki. Ő nyuszi lett volna kezdeményezni. A korát pedig akkor nem tudtam, 35 évesnek hittem. Kicsit ledöbbentem, hogy egy cseppet több. Na persze addigra kialakultak azok a fránya érzelmek. :D Az Annás sztorit pedig csak jóval később tudtam meg, már 1 éve együtt éltünk akkor. Említett 1-2 dolgot az utolsó barátnőjéről, de erősen ferdítve (pl. jó pár évet hozzáadott a korához és nem mondta, hogy az exe tesója. A korábbi barátnői amúgy mind korabeliek voltak.
2023. okt. 1. 22:32
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

Az előzménykete tekintve a párod a tinilányokra bukik, te azért vagy csak 14 évvel fiatalabb, mert ez az, ami úgy ahogy még vállalható, de a szíve szerint tini lányokkal lenne.

AZért nincs szex, mert a tinik izgatják. A betegség csak kifogás.

2023. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Hazug, perverz disznó, aki mégcsak ki se elégít. Mit látsz rajta? :O
2023. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
12# Igen sajnos én is kezdem ezt hinni. :(
2023. okt. 1. 22:38
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj hozzá. Neked van még esélyed egy normális pasit találni. Igazából minden lánynak azt tudom üzenni, ha a szexuális élet már a kapcsolat elején problémás, akkor felesleges házasodni. Az nem fog javulni akkor sem, és a kielégítetlenség rengeteg probléma alapja lesz utána is.
2023. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%

Kérlek, avass be minket abba, hogy ez a kapcsolat számondra mégis mitől működik? Miért akarsz hozzámenni egy ilyen férfihoz?

Ja, hogy ő jómódú, és szakítás esetén nehéz lenne újra megszoknod a csóróságot: Audi helyett buszozni, étterem helyett sajátmárkás felvágottat venni a diszkontban?

Ne aggódj, nem kell felvállalnod a döntés felelősségét. Ha jól sikerül a műtét, és megoldódik az erekciós problémája, úgyis lecserél téged egy csinosabb s talán fiatalabb nőre. Az ő szemében te csak egy kompromisszumos, átmeneti megoldás vagy.

2023. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%
44 evesen mondjuk 16 eves lanyra nyomulni mar komoly baj.. ha meg 30 lenne.
2023. okt. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%

16

Azt honnan szeded, hogy a kérdező csóró, a pasi meg gazdag? Megvan! Incel fejecskédből.

2023. okt. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Ez nagyon gáz. Én is felhívnám a szülők figyelmét burkoltan, sőt, én a pasinak is elmondanám nyíltan, hogy mit látok és gondolok róla. Aztán elhagynám, a többi már nem az én dolgom.
2023. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#18 Butaságot írsz, csak olvasnod kellrne a sorok közt. A potenciazavaros férfi alacsonyabb kategóriájú nőt választott, és az anyagiakkal kompenzál. A nőnek másképp miért érné meg? (Mellesleg incel se vagyok, hehe.)
2023. okt. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!