Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nem fogok egy lánynak sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem fogok egy lánynak sem tetszeni?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű, átlagosan öltözködő (ami azt jelenti hogy nem a legmárkásabb cuccokban járó, csak egy sima pulóver, farmer meg ing vagy póló.), nem sok helyre járó, inkább kicsit visszahúzódóbb, magányosabb típusú, jól tanuló, segítőkész, barátaihoz kedves, és azt mondják jó humorú srác vagyok. Eddig még nem volt barátnőm és egy lánynak sem jöttem be. Mi lehet a baj... Én nem értem már. Nem akarok görcsösen se barátnőt, csak itt is olvasom meg a környezetemben is hallom hogy ez a srác tetszik neki meg az... Én miért nem tetszem senkinek? Képet inkább nem tennék fel, de tényleg átlagos vagyok. 17/f
2010. okt. 17. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel fel képet, akkor nem lehet eldönteni sehogy...
2010. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert atlagos vagy. legyen egy dolog amiben kitunsz. Lehet az barmi, ja es mosolyogj sokat
2010. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad.
2010. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd lesz valami én állítólag helyes vagyok és jók a ruháim is, mégse akad jelenleg nincs senkim eddig se volt sok
2010. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem sok helyre járó, inkább kicsit visszahúzódóbb, magányosabb típusú, jól tanuló, segítőkész, barátaihoz kedves"


Na ez a probléma, 25 alatt legyél rossz, mert a tinisuncik a rosszfiúkra gerjednek, később javulj meg, mert a csajok csalódnak a rosszfiúkban és rendes srácokkal akarják összekukizni magukat.

2010. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit töb ömbizalmat járjál felemelt büszke képel hogy, lássák rajtad a lányok hogy magabiztos vagy. Amugy kedves kérdező honnan veszed hogy, nem teszel senkinek sem? gondolom nem mész oda minden lányhoz megkérdezni hidd el biztos vannak lányok akiknek bejösz te i.
2010. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!