Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam egy verset, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam egy verset, szerintetek tetszeni fog a lánynak? Lent a többi

Figyelt kérdés

Szóval itt a vers, szerintetek tetszeni fog neki? A lány sajnos nem akar velem összejönni egyéb okok miatt de ha elküldném neki akkor talán gondolná hogy szerelmes vagyok belé! :) Szerintetek?



Veled akarok lenni,

Csak veled!

De nem lehet,

Ó istenem miért nem lehet?


Szomorúságomban a bú

Bánat megöl.

Küszködöm könnyeimmel,

Én egyre csak küszködöm.


A küszködésemből,

Nem lehet szerelem.

Mert ez csak pár csók volt,

És nem lesz szerelem.


2010. jún. 11. 12:25
 1/9 anonim válasza:
39%
sz@r vers..
2010. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12:30 elmehetsz a jó k.....va anyádba
2010. jún. 11. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz a vers (!), de én nem adnám oda. Azt, hogy szereted, valsz. már így is tudja, ha pedig nem akar tőled semmit, nehogy visszájára süljön el a dolog és viccet csináljon a te komoly, kitárulkozós érzelmeidből.
2010. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

háát:) én lány vagyok...:D az az igazság h elég fiatalnak tűnsz. és kétségbe esettnek. szerintem aranyos bár a könnyes résszel lehet h épp az ellenkezőjét éred el a lánynál. szóval megijeszted.


én nem merném elküldeni, pedig írtam már verset fiúnak. ird át egy kicsit, h ne legyen ennyire keserves:)

csak igy tovább

18L

2010. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen az kimaradt hogy 16F vok :) 12:38 sztem jó így mert tényleg elég szarul vok az miatt hogy nem jöhetek össze vele... De köszi a tippet megpróbálom madj átírni :)
2010. jún. 11. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, a hangualával sincs semmi baj, csak a küszködöm helyett keress valami más rokon értelmű szót, mert ez a sok szóismétlés kicsit zavaró. De am jó.
2010. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Upssz, hangulatával
2010. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13:26 köszi, keresek :)
2010. jún. 11. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
De édi:D:D..majd felnősz 1szer.
2010. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!