Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál, ha a párod ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a párod ezt mondaná neked?

Figyelt kérdés

Nem érdemled meg, hogy megbocsássak,de azért megbocsátok.

Nekem is elég fura, de ti mit mondanátok ilyenkor?


2010. okt. 17. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Most ki tudja mit csináltál??? Ha nyomós oka volt akkor jobb, ha nem mondasz rá semmit!
2010. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy nincs önbecsülése és azt hiszi hogy én valami főnyeremény lehetek, vagy legalábbis nem találna nálam jobbat, ezért olyat is megbocsát amit amúgy egy egészséges önbecsülésű ember nem tenne.
2010. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, valami ilyesmi. Sajnos énis épp igy vagyok egy lánnyal, maradtunk valamiben, igért valamit, de 4 hónapja nem ir. Ha találkoznánk, akkor ugyanezt mondanám.


De ez azt is jelenti, hogy valamilyen formában kivételezett vagy ^^

2010. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem megszabadulni akar tőlem, hanem bűntudatot kelteni. Vegyem megtiszteltetésnek, hogy velem marad, és lessem a kívánságait, hogy jóvátegyem.
2010. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Heh az utolsó az jó!Jó a meglátásod én is mindig ezt mondom a pasimnak!DE beis válik!XDXDsasdasad
2010. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

23:38-nak igaza van

ezért én nem mondanék semmit, csak otthagynám

nem lennék papucs egész életemben

2010. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!