Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h adjon 1 esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h adjon 1 esélyt nekem? Bővveben lent.

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal.Amint megláttam beleszerettem.De van 1 kis gond...!Ő 16 éves én meg 14 és őt zavarja ez a korkülönbség.Mit tegyek h bebizonyítsam neki ,hogy érett vagyok? 14/F
2010. okt. 17. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

az egy dolog h érett vagy, de a 16 évesek általában nem a 14 évesekkel kezdenek ki... mert azért mégiscsak 14..

de nem mindenki ilyen..!

2010. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez lényeges korkülönbség

Nem tudom hogy onnan tudod-e azt hogy neki lényeges ez a két hogy beszéltél vele erről vagy sem

Mindenesetre ha nagyon tettszik akkor állj elé és mondd meg neki hogy mennyire érettnek gondolod magad és hogy adjon neked egy esélyt bizonyításra

2010. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az a kor sztem mikor a lányok szeretik ha velük egyidős vagy inkább idősebb a pasi!

Ne zaklasd csak probálkozz, kedveskedj, hívd el ide-oda!


Ha nem akkor sajna ez van!

21L

2010. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérhetnék még tippeket?
2010. okt. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!