Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A problémám az, hogy nem találok komoly kapcsolatot. Találkoztam már nem 1 fiúval, de vagy nem éreztem jól magam vele, vagy annyira nem tetszett a viselkedése. Van egy pár nagyon helyes fiú, de ha véletlenül is összefutok velük, szia puszipuszi. Hazaérek és rámír hogy menjek át dvd-zni.. miért csak ezt akarják? És én minden alkalommal visszautasítom.. nem vagyok híve az ilyen alkalmi dolgoknak. De a számomra nem szimpatikus fiúk persze évekig képesek lennének velem lenni. MIT TEGYEK? :( magányos vagyok
2010. okt. 17. 19:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem?! A dvd-sel mi a baj? Honnan tudod hogy "azért" hiv át? És ha csak ismerkedni szeretne?!

Am detto nálam is ez van és a változatosság kedvéért én is 19/f

2010. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Most akkor én is beírom, hogy hasonló helyzetben vagyok. (17/L dettó.) Rengeteg fiú barát, jó pár lehetőség, de egyik sem az igazi. Gyerekesek, hisztisek (még a 21-23 évesek is!!!) és már a nemlétező faszom is kivan. Bocs. De soha nem szabad feladni, nyitottnak kell lenni - nem úúúúgy -, hátha betoppan valaki. Az igényeinket meg sajnos el kell mondani nekik, maguktól soha nem jönnek rá. De ha történt valami csoda, majd leírom.

Addig is mindenkinek jó próbálkozást!

2010. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért nincs faszid mert olyan különleges vagy mint a kaporszósz!:D
2010. okt. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne várd a szőke herceget fehér lovon, olyan nincs. Ha komoly srácot keresel akkor próbálj azok közül válogatni, akiket nem akarsz észrevenni, általában azoknak nincs nagy szájuk, akik igazi kapcsolatot akarnak.
2010. okt. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindenki más...én is érzem egyébként ezt a dolgokat rengeteg barát vesz körül kapcsolatra nehezens zánom rá magam...vagy úgy mondanám nehezen találok olyat akivel közösnevező volna főleg, hogy sokan nem néznek annyinak amennyi vagyok...én nembánom csakhát sokan arra mennek hogy a választottjuk legyen a tökéletes macsó az se baj ha semmi értelem nincs a pasiba...A bulizási felfogás és a haverok meg egyebek mindenkinél más én úg ynőttem fel, hogy rengeteg időt töltöttem a bulizással a hobbim is ehhez kötött de mostanság egyre inkább úgyérzem mást is tapasztalnom kell...nem kinőttem inkább úgymondnaám mindenből tapasztalat kell :)

23/F

2010. okt. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
meg alig 17eves vagy!Hova sietsz?Meg varj, eld ki az eleted, aztan lesz idod lekomolyodni!A szerelmet nem keresni kell, az majd jon magatol!csupan legy nyitott, es meglatod h megtalalod a megfelelo embert az eletedbe:)
2010. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
irj privit! (egymást keressük)
2010. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!