Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A problémám az, hogy nem találok komoly kapcsolatot. Találkoztam már nem 1 fiúval, de vagy nem éreztem jól magam vele, vagy annyira nem tetszett a viselkedése. Van egy pár nagyon helyes fiú, de ha véletlenül is összefutok velük, szia puszipuszi. Hazaérek és rámír hogy menjek át dvd-zni.. miért csak ezt akarják? És én minden alkalommal visszautasítom.. nem vagyok híve az ilyen alkalmi dolgoknak. De a számomra nem szimpatikus fiúk persze évekig képesek lennének velem lenni. MIT TEGYEK? :( magányos vagyok
2010. okt. 17. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

erre iváncsi lennék én is hasonló helyzetben vagyokén sem találok magamnak senkit komoly kapcsolatra...

19F

2010. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy a fiúk sosem szeretnének komoly kapcsolatot.. csak csajozás buli éjjel-nappal
2010. okt. 17. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:
dettó.19/f
2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Pontosan mik az elvárásaid?
2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mitől lesz egy fiú szimpatikus számodra?
2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

belső tulajdonság igazából bármilyen lehet.. alkalmazkodó vagyok :) csak nem szeretem a nagyon gyerekes viselkedést.

külsőleg a magas fiúk jönnek be, és mégis a "kisfiús" pofi. Nem vonzanak a szőrös macsók.

2010. okt. 17. 19:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi számít magasnak? :D 190+?
2010. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
180 + :))
2010. okt. 17. 19:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor én már kiestem a versenyből a magam kis 180 centijével. :D Mondjuk a kisfiús pofi az szerintem megvan, mivel mindig elkérik a személyimet ha alkoholt veszek. :P
2010. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám... Néha kiakadok azon, hogy a fiú haverjaim mennyire kihasználják a lányokat... L16
2010. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!