Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adtatok a párotoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok a párotoknak az 1. "hónapforduló"ra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem hülyeség a hónapfordulókra ajándékozgatni. Évfordulóra bőven elég.
2010. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit.. egyik exemmel sem adtunk egymásnak, sztem is az éves amire ajándékozni szoktak.. habár nem tom, h a mai világban a fiataloknak már az az 1 hónap is "hűű"
2010. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg fölösleges az ajándékozgatás. Mi a párommal kb a 4. hónap körül untuk meg. Most leszünk két évesek, képzeld csak el mennyi ajándék és fölös idő ment volna el arra, hogy kigondoljuk egyáltalán mit adjunk a másiknak. Bőven elég erre a karácsony, szülinap, névnap, évforduló. Látod, te még most azt az egyet sem tudod kitalálni, hogy mit adj. Minden hónapban ide fogsz járni kérdezősködni?

Ha nagyon meg akarjátok ünnepelni akkor menjetek el étterembe vagy színházba, annak több értelme van.

20/L

2010. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam, hogy az első hónapban valami jelképeset mégiscsak kellene. aztán onnantól csak évfordulókra...
2010. okt. 17. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hónapfordulóra? Semmit. Évfordulóra, az oké, mert az már tényleg valami. De egy hónap járásra? Szerintem felesleges bármit is adni. Esetleg megemlíteni, hogy "Emlékszel, egy hónapja találkoztunk/lettünk egy pár"

Legalább is én így gondolom.

2010. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉN egy sárga rózsát kaptam, amit saját kézzel leopárd mintásra rajzolt meg (minden szirmán, a látszódó részt:) vékony hegyű alkoholos filccel:D imádom a leopárd mintát:D én végülis nem vettem neki semmit, de nem volt ciki. nagyon örültem neki,mert azért mégiscsak valamennyire saját kézzel csinálta, és bíbelődött vele:) még mindig megvan, meg van szárítva. egyébként eltervezte h majd minden hónapfordulóra vesz egyet, de mindig elmarad.:D nem nem gáz, sztem ez nem fontos:D max néha veszünk egymásnak akkor csokit, és egy közös filmezés közbe megesszük:D sztem ez bőven elég:D
2010. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 I love Cs.E c: válasza:
Én egy saját kézzel írott verset írtam a kiválasztott hölgynek és ezt át adtam egy vörös rózsa társaságában. Örült neki. Ajánlom figyelmedbe.
2019. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!