Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafordítható még? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordítható még? Vagy sosem lesz már a régi?

Figyelt kérdés

Én írtam a kérdést a 24éves sráccal kapcsolatban. Azt hiszem tegnap lezárult minden vele,ugyanis látott a mostani barátommal,ezt őszintén szólva egyáltalán nem is bánom.

Mostantól az a célom,hogy a barátommal minden a legnagyobb rendben legyen.

Ő nem tud arról,hogy én valójában megcsaltam őt,csak arról tud,hogy nem egyszer hazudtam a 24éves miatt neki.

Mindenesetre ez is épp elég volt ahhoz,hogy elveszítsem a bizalmát. Most ott tartunk,hogy nem igazán bízik bennem és emiatt talán icipicit távolságtartóbb is vagy nem is tudom...:(

Régebben mindig a kedvemben járt,mindig kaptam tőle valamit,mindig hívott,rengeteget voltunk együtt.

Tervezte az összeköltözést meg hogy együtt éljük le az életünket.

Most ezeket picit hanyagolja,mert vannak pénzügyi gondjai,ezzel nincs baj,mert nem ez nekem az elsődleges szempont. Viszont feltűnt,hogy nem is nagyon mondja,hogy szeret. Én kérdeztem tőle,mondtam neki,hogy nem is érzem,hogy szerelmes lenne még. Ő erősködik és mondja,hogy szeret és hogy ezt így is gondolja,ahogy mondja,csak feszült kicsit a többi problémája miatt.

Szokott bújni,meg igényli tőlem a törődést. Mindig is ezzel nyaggatott,hogy nem érzi,hogy sokat foglalkoznék vele. Máig azt vallja,hogyy biztos benne hogy ő jobban szeret engem mint én őt. Csak elmondta azt is,hogy nem fog egyik napról a másikra menni,hogy ezt felejtse nekem. És talán ezért is másabb picit.


Én nagyon szeretném ismét 100%osan magamba bolondítani,hogy újra olyan legyen mint régen. És ne is tudjam levakarni magamról.

Mit tehetnék ennek érdekében? Mivel hozhatnám vissza a régi kapcsolatomat? Tudnátok adni valami olyan tanácsot,amivel hamar előrébb juthatok?


2010. okt. 17. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tégy a kedvére : csípd ki magad,főzd meg a kedvenc kajáját egyik este,sürögj-forogj körülötte és őszintén mondd neki hogy sajnálod,megbántad és szeretnéd hogyha minden olyan lenne mint régen. Vagy másik lehetőség hogy egy ideig te csinálod azt amit ő eddig hogy kis meglepetések meg tervek(nem fontos hogy hosszútávú legyen).
2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!