Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretem még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretem még? Vagy ez milyen érzés?

Figyelt kérdés

majd 3évet jártam egy sráccal július utolso hetében lett vége, mert nem birtam a sok vitát, veszekedést, féltékenységét, nem beszélve a sok füllentéséröl.. nem azért lett vége mert kiszerettem belöle hanem mert igy bánt velem: vettem 2 fölsöt bulizni és leoszott h ribancos és hogy ö megmondta h nem vehetek ilyet. Hozzá teszem semmi ilyen nincs benne egyik fekete nyakba kötös, amásik szürke pántos melltartó betétes..lényeg vége lett folyamatosan háritottam, ha hivott telefonon közöltem h hagyon békén elküldtem. szenvedtem a szaktás után, de ö még jobban!tudtam mert mondták mások.

Le is tiltott egyik közösségi portálon, hogy ne lássam öt. Engem ez zavart. Hallottam hébe hóba pletykákat ilyen olyan bulikról..Még nem olvastam, hoy"máskor Csabikám birt ki a csajjal, még haza nem érsz"..na erre olyan DÜH roham kapott el, hogy csak néztem..nagyon ideges lettem ez törtétn 2hete..tudom nem kéne törödnöm vele de egyszerüen állaita bepipultam..és barátilag irtam neki 1 levelet h mi ujság..válaszolt meglepödve h irtam neki..leveleztünk mondta h van barátnöje(nekem is van 1 srác aki tetszik és lehet h lesz belöle valami de nem tudok igy nézni a szemébe ezek után)javasolta exem hogy találkozzunk és beszélgetünk mint 2 barát. nem egyeztem bele, mondván h max akkor ha feloldja a letiltást.másnap buszon ülök csörög a telefonom ö volt hol vagyok talizunk e mondom jo van 15percem rád..elmentme a megbeszélt helyre vártam 20percet enm találtam hivtam semmi. irtam neki smst h mekkora egy bunko haza jöttem nagyon ideges voltam. csörög a mobil ö volt, hogy ott volt és h miért nem mentem mint kiderült elkerültük egymást.mondtam jolvan nem érdekel.ideges voltam felhivtam h 20perc mulva találkozzunk. beleegyzett, találkoztunk. veszekedtünk legalább is azért h miért magyaráz h ott volt meg le akartam osztani h milyen. érdeklödtem a bnöje felöl..kérdeztem a nevét nem mondta mert szerinte lenyomoztam volna interneten és megjegyzéseket irogattam volna h fuj de csunya stb..jo volt ujra látni szemébe nézni, éreztem azt amit pár honapja. (sajnos az én családom kapott egy elég szomoru hirt, anyukám egészségével kapcsolatban ami nagyon megvisel ezért is volt jo találkozni vele,mert 3évig lelkitársam volt és megértett)elsirtam magam ö vigasztalt,törölte a könnyeimet..rá néztem mondtam hogy csokoljon meg. megcsokolt de elhuzodtam töle mert tudtam h ezt nem szabadna.nem emlitettem hogy kiderül nincs is barátnöje csak engem akart idegesiteni vele..

utána mondtam h nem kellene vele lennem mert rossz lesz megint.eltelt 1hét azota, mindennap beszéltünk telefonon. szeret még bevallotta és azt mondta h én is öt. de én nem mert csak kötödök hozzá, nyilván 3év járás után föleg h csak 2 honapja lett vége ez még természetes nem? emiltettem a srácot aki tetszik keztem érezni h beleszeretek de most teljesen összevagyok zavarodva. Ez a srác sokkal normálisabb nöként bánik velem.

tegnap a volt pasimmal este 3orát beszéltünk telefonon. mondtam neki h alakuloban van 1sráccal a dolog. mondta h örül neki(bár tudomh érzelmileg nem)megbeszéltük h nem fogjuk egymást keresni mert nagyon felkorbácsoltuk egymás érzelmeit. ha meg netán valamelyikünk keresné a másikat akkor nem válaszolunk..

Ma irt 1 smst h szeret.nem válaszoltam.

most nem tudom h mit érzek. hiányzik a volt barátom de nem akarom ujra kezdeni vele mert tudom h nem változott meg! mert már tegnap elkezdett zsarolni:).olyan rossz fiu tipus szerintem..talán pont ez jön be?most h találtam 1 normális srácot félek h elveszitem saját magam miatt

Mit tegyek?az idö megold mindent?

bocsi hogy hosszu lett, köszi a válaszokat elöre is!


2010. okt. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit belefájdult a fejem. Elmondom mi lesz, összejössz ezzel a rendes sráccal, de még néha eszedbe jut a régi pasi, egyszer találkoztok, szexeltek, persze te megbánod, talán még be is vallod ennek a rendes srácnak, és mivel annyira rendes megbocsájt. Csakhogy te rövid időn belül szakítani fogsz vele, mert a rendes srác nem nyújt olyan gyomorgörcsölő izgalmakat, ami szenvedést okoz, és mivel az ember szeret szenvedni ezért visszamész a régi csávóhoz, aki mindezt meg tudja adni neked és minden szépen kezdődik elölről.
2010. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát azért nem ezt akarok nem akarom megcsalni a srácot, illetve nem akarok a volt pasimmal járni mert ismerem:S

köszönöm hogy volt eröd elolvasni!!!és a választ is

2010. okt. 19. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A SZTE TIK-ben az I. emeleti számítógépes részen a 43-as gépen található az asztalon egy txt file "Orsi levele" névvel.

Megnyitottam és a kérdésed illetve az első válasz volt olvasható benne.



A kérdés kiírásának időpontja: 10-17 14:53 sorból rájöttem, hogy a gyakorikérdésekről származik.

Beírtam a keresőbe a címet és kidobta.


Óvatosan az ilyenekkel, mert bár valószínű, hogy még így is csak nagyon kevés ember tud beazonosítani, de gondolom nem is volna jó.


A filet töröltem.


Minden jót!

2010. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:O

nagyon köszönöm!

uristen, de hát én nem is járok a tikbe gépezni:S

honnan tudhatták meg h én irtam?

köszönöm mégegyszer!

ez nagyon durva:(

2010. nov. 5. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Most láttam, hogy már vagy két hete visszaírtál.


Gőzöm sincs, de mondjuk ha valaki ismer, ebből kikövetkeztetheti, már ha tudja a sztorit.


Gondolom már úgyse nagyon jön válasz, főleg értelmes válasz kérdésedre, esetleg kérheted az admint, hogy törölje a kérdést.

2010. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!