Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van olyan, hogy nem jut eszetekbe a barátotok, vagy amikor eszetekbe jut, nem önt el az a "hú de szeretem" érzés?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy együtt vagytok, tudod hogy szereted, de nem gondolsz már rá egyfolytában, és nem jár mindig azon az eszed, hogy mennyire szereted.
2009. jún. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

én a metalistákért meg a goth fiúkért vagok oda:)

ha meglátok az utcán egyet máris kirepül a fejemból...de értem hogy mit akarsz ezzem mondani...

nekem nem volt olyan hogy nem jutott volna eszembe:) és ha eszembe jut mindig bizsergek..

nálad ez hogyhogy nem így van? valami baj történt?

2009. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, velem inkább úgy van, h hullámosan tör rám, hol jobban szeretem, hol kevésbé... De mikor a topon vagyok, akkor sem gondolok rá a nap 24 órájából 25-öt...

Lehet, h velem van a baj? :D

Sztem nem előírás, h folyvást a párodra gondolj, van élet akkor is, ha nem vagytok együtt :)

2009. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem például most is ilyesmi van. Beszélünk telón oké, de közben olvasom a gyiket, meg irogatok, és nincs meg az az érzés.

De ha együtt vagyunk ilyen nincs.

2009. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen. Van mikor egyszerűen levertebb vagyok, mérges vagyok rá, rossz a kedvem, vagy akár jó, de mégsem érzem azt. Ugyanakkor a másik pillanatban pedig el tudok olvadni. Az a lényeg, hogy ne legyen tartósan közömbös.
2009. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem gondolhatsz minden nap minden percben a barátodra..énsem szoktam, és ha néha eszembe jut nem érzek semmit.. de van mikor eszembejut és falat tudnék bontani annyira hiányzik : )

szóval ne aggódj, szerintem ez természetes

2009. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, erre gondoltam, amiket Ti is írtatok. Én is szeretem, egyszerűen imádok vele lenni, de amikor nem vagyunk együtt, van hogy nem jut eszembe, vagy eszembe jut, de nem "társul" hozzá érzés, csak hirtelen eszembe jut. De azért jó volt olvasni, hogy ez nem csak velem van így. :)
2009. jún. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!