Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve! Az anyja közbeszólt!

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom! Nem volt mindig minden szép és jó, de összességében jól elvoltunk! 10.01-én volt egy nagy vitánk amiben az anyja is részt vett! Azóta az anyja tiltja tőlem. A lány szeret engem és én is fülig szerelmes vagyok belé, de az anyja olyan szinten befolyásolja hogy már nem is válaszol és nem is ír! Harcoljak még érte? Hagyjam elmenni? Rettenetesen szenvedek miatta!
2010. okt. 17. 12:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ha csúnyán is beszélek vele ... Akkor sincs joga az anyjának közbeszólni egy 22 éves lány életébe! Az a kis buta meg úgy hallgat az anyjára mintha az Isten volna!
2010. okt. 18. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd, ha tényleg szeretne Téged a lány, megtalálná a módját, hogy beszéljen Veled. Vagy a sarkára állna, és kiállna érted az anyjával szemben.
2010. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az! A lány keres engem pl. sms-ben! De amikor az anyjával van nem mer közeledni!
2010. okt. 20. 12:34
 14/15 anonim ***** válasza:
na ne már! az anyja rá van ragasztva, vagy mi? keress alkalmat, ne add fel. csak nem zárja kalitkába. ha tényleg szereted, nem adod fel és harcolsz. mellesleg valamennyire beavathatnál minket a részletekre, mert így nehéz komolyabb választ adni.
2010. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Milyen részletekre gondolsz?

Az anyja annyira "kalitkába zárja" hogy megy vele munkába és megy is elé! Megmondta neki hogy vagy én vagy ő! Ha őt választja akkor nem mehet haza többé! Nem tudok alkalmat keresni! Ma felhívott és azt mondta hogy ma kell választ adnia és ha nem engem választ akkor fel fognak jelenteni zaklatásért, meg távolságtartási végzést kérnek!

Harcolok én de nagyon meg van kötve a kezem! Főleg így!

2010. okt. 20. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!