Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve! Az anyja közbeszólt!

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom! Nem volt mindig minden szép és jó, de összességében jól elvoltunk! 10.01-én volt egy nagy vitánk amiben az anyja is részt vett! Azóta az anyja tiltja tőlem. A lány szeret engem és én is fülig szerelmes vagyok belé, de az anyja olyan szinten befolyásolja hogy már nem is válaszol és nem is ír! Harcoljak még érte? Hagyjam elmenni? Rettenetesen szenvedek miatta!
2010. okt. 17. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hagyd elmenni. Ha valakit a szülei így tudnak befolyásolni, vagy ilyenek a körülmények, azért nem érdemes harcolni.
2010. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pár napig ne keresd, aztán írj neki egy sms-t hogy nagyon szereted, de ez nem mehet így tovább, ez az utolsó esély hogy valahogy jelezzen ha még szeret. aztán ha 1 napon belül nem jön válasz felejtsd el.
2010. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már fiatalok a lány 22 én pedig 35.
2010. okt. 17. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem voltál véletlenül tiszteletlen az anyjával?
2010. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát az elég nagy baj,ha 22 évesen ennyire befolyásolható az anyja által..Ha nagyon szereted küzdj érte..különben sem értem,hogy bírja valaki erre azt tanácsolni neked,hogy hagyd a francba a dolgot..ha szereted,úgysem tudod ezt megtenni.Keresd,próbálkozz nála..persze ha nagyon hajthatatlan akkor állítsd választás elé,hátha megjön az esze.Mást nem nagyon tudsz tenni.
2010. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most beszéltünk de hajthatatlan! csak azt szajkózza amit az anyja belevert! Nem tudom hogyan harcolhatnék még érte! Már 17 napja harcolok! Jelenleg nem látok kiutat! Ebbe belehalok!
2010. okt. 17. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ hogy miről folyt a vita. Mert egyáltalán nem biztos hogy az anyja nyomására rázott le, hanem mert csalódott benned, vagy akármi...
2010. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csúnyán beszéltél a lánnyal és ezért szólt közbe az anyja? Az is lehet hogy teljesen jogosan küldött el, csak eddig nem látott tisztán.
2010. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele csúnyán! Még a s*gge is ki volt nyalva! Nem tudom mi lelte az anyját! Egyszer csak bekattant és nem engedi még azt sem hogy beszéljünk vagy sms-ezzünk!
2010. okt. 18. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!