Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat maximális testi vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a párommal. 1,5 hónappal ezelőtt szakítani akart velem azzal a kifogással, hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba és ez hiányzik neki. Ezt a mesét nem vettem be. Addig piszkáltam, míg el nem mondta, hogy valószínűleg a testi vonzalommal van a baj. Van rajtam némi fogni való és narancsbőr, ami miatt nem tud rám annyira gyorsan felizgulni, nem tudja maximálisan élvezni a szexet és nincs olyan sokáig merevedése, mint szeretné. De szeret és én is őt, bármiről tudunk beszélgetni, nincsenek titkaink egymás előtt, csak apró vitáink vannak néha. A szexuális életünkkel is elégedettek vagyunk. Ki tudom elégíteni és ő is engem (bár én néha többször kívánnám, de egyszerűen nem lesz elég merev). Egyébként maximálisan elégedett vagyok vele. Tényleg ennyit számít az a néhány kis zsírpárna???
2009. jan. 1. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha a zsírpárnákra hivatkozott, akkor sajnos nem szeret igazából, és csak kifogásokat keres.

A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, kell, hogy jól működjön. De ha igazán szeretsz valakit, akkor elfogadod a hibáit, mert senki sem tökéletes.

Feltételezem, hogy a narancsbőr meg a zsírpárnák a megismerkedésetekkor is rajtad voltak. Nos, ha neki ez eleve nem tetszik, akkor minek jött veled össze?

Ha meg időközben szedted fel: ha igazán szeretne, szakítás helyett inkább finoman megmondaná, hogy neki nem tetszenek a zsírpárnás lányok. Egy jól működő kapcsolatban az ilyesmit is meg lehet beszélni sértődés nélkül.


Az a szomorú, hogy nem őszinte. Nem mondja meg a valódi okot. Vagy ha tényleg csak a zsírpárna a baj, akkor meg egy felszínes alak, akire semmi szükséged.

Tudom, hogy szomorú ilyesmiket hallani, de az élet néha szomorú :(

2009. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ennek a kapcsolatnak nem lesz jovoje sajnos, te nagyon ragaszkodsz hozza, de ha most zavarja es, akkor mi lesz kesobb?? csak akkor valtozz meg, ha te is akarsz, ne mas kedveert. probalod magadhoz lancolni, de szerintem nem szeret teljesen, ha ilyeneket mond neked.
2009. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Pontosan én is azt kérdeztem tőle, miért akart járni velem, hisz amikor megismerkedtünk, akkor is rajtam voltak azok a párnácskák, narancsbőr...Erre no comment...Szép az arcom, a szemeim, a hajam, szereti a belső tulajdonságaimat, szeret... Ezek fogták meg...
2009. jan. 1. 22:52
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Akit igazán szeretsz, azt többnyire nem úgy látod ahogy van, hanem úgy, ahogy képen csak profi csapat és sokórányi retusálás mutathatná. Néha leesik a szépítő szemüveg, de állandóra soha. És szerintem a vágy sokszor nem főleg fizikai és látvány vagy történésorientált, inkább érzelmi alapú.


-hazudott neked

-el akart hagyni

-ő maga sem tudja mi a baj, azt pedig nem lehet megváltoztatni

-ettől függetlenül: nem tetszik neki a tested


Azt mondod elégedettek vagytok a szexuális életetekkel. De biztos hogy ő is az? Az hogy elsül, és az hogy tényleg élvezi a szexet, nem ugyanaz.

2009. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Állítása szerint élvezi a szexet. Mondjuk én hiányolom, hogy jobban jelét adja, nem csak úgy, hogy elélvez és szuszog 1-2-t.
2009. jan. 1. 23:33
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

A párom szinte mozdulni sem tud, annyira jó volt neki. Szerintem is hagyd ott, mert nem szeret, csak kell neki valaki, hogy ne legyen egyedül.

Mivel mutatja ki, hogy szeret? Azzal hogy mondja? Mert azzal nem sokat érsz.

2009. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megint ott tartunk, hogy nem értek egyet sok hozzászólóval.

1) Mért hanyagolja szegény lány a kapcsolatot? Mért mondjon le róla ha szereti? Az a minimum, hogy megpróbáljon megfelelni, egy párkapcsolat nem csak a másik hibáinak elfogadásáról hanem a másiknak való megfelelésről is szól. Akarj megfelelni! Vannak dolgok amiken nem lehet változtatni ezt kell elfogadtatnunk a párunkkal, és van amit igenis meg tudunk változtatni, az a MINIMUM, hogy meg is próbáljuk (nem magunkért, hanem a másikért)

2) Mit jelent nálatok az, hogy hazug? És mért kell rögtön minden pasira rávarrni ezt a különösen kegyetlen jelzőt...mért lenne hazug? Nem kis bátorság kell ám hozzá, hogy odaállj a párod elé és megmondd neki nyíltan, hogy mi a problémád. Nem hazug csak talán szavakat keresett, hogy meg tudja mondani a problémáját úgy, hogy az ne legyen bántó. Hány szakítás történt már a valódi ok kimondása nélkül. Nem mondom, hogy a helyzet tiszta mint a patyolat, de ne akarjátok kényszeresen rábizonyítani, hogy hazudik.

3) Az utolsónak meg annyit, hogy ne mondja, hogy szereti? Ez a legnagyobb hülyeség amit ebben a topicban olvastam! A legjobb módja, hogy kifejezzük az ha ki is mondjuk. A másiknak látnia kell, hogy komolyan mondjuk, vagy csak úgy. Aki nem látja az nagyon rossz emberismerő! Szóval igenis ki KELL mondani!


Ennyit akartam, próbálj változtatni azon amin tudsz, neked is és a párodnak is sokkal jobb lesz így. Kérj te is! És ha igazán szeret nem fog nemet mondani.

2009. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!