Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biztos párkapcsolat vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos párkapcsolat vagy a vonzalom?

Figyelt kérdés
voltatok már olyan helyzetben, hogy egy jól működő párkapcsolatból kikacsingattatok? nagyon szeretem a barátom, nem nézek meg senki mást, egy emberen kívül. a másik srácot évek óta ismerem, szikrázik közöttünk a levegő. kiderült, hogy ha a barátom nem lenne, szabad lenne az út a másik sráchoz. kérlek segítsetek, egy kétségbeesett 20 éves lány :(
2011. márc. 8. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam én is így, kétszer. Mindkétszer pofára esés volt a vége... :S Ez nem azt jelenti, hogy veled is ez lenne, de azért mérlegeld, hogy mit adnál fel miért?
2011. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kikacsingatás van, akkor csak látszólag jó az a kapcsolat, de valami hiányzik.
2011. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtök válaszát! igen, sok minden hiányzik a kapcsolatomból, ettől függetlenül én szeretem a barátom. 2 éve vagyunk együtt, ennyi időt nem könnyű feladni. a másik srácot régebben ismerem, barátok vagyunk, ennél több nem történt. nem tudom melyik utat válasszam..
2011. márc. 8. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Most lényegében azon gondolkodsz hogy elhagyd e a mostani barátodat, vagy azon, hogy megcsald e?


(Mert ha az utóbbi, akkor ásd el magad, hogy még fel is merül....)


Amúgy meg ha jól működik, akkor miért kacsingatsz ki? És szerintem H/ülyeséget ír az egyik előző, hogy akkor már biztos valami rosszul működik ha kitekintgetsz, ugyanis a hiba lehet hogy a te készülékedben van. Nem értem miért kell önfelmentő szólamokat gyártani ehhez....

2011. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem értek egyet az utolsó válaszolóval, hogy ez önfelmentés lenne. Tény, hogy ha az embernek ilyen ambivalens érzései vannak egy párkapcsolatban( érzi, hogy szereti a párját, de mégis hiányzik valami), akkor az mindkét fél hibája, vagy csak szimplán idővel kiderül,hogy nem illenek össze. Ennyi, de ettől még nem rib@nc vki, hogy ezt érzi.

Tudom, mert én is így jártam, lezártam az előző kapcsolatom ,mert hiába szeretem vmilyen szinten, kifelé tekintgettem, és mindkettőnk tehetett róla.

2011. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ja és még vmi, én is 20 lány vagyok, és sztem a kérdezőnek és nekem is van esélyem olyan párt találni, akivel kapcsolatban nem merül fel ilyen probléma.

Hogy tanácsot is adjak: úgy veszem ki, hogy téged nagyon is foglalkoztat az a másik fiú, és ha ezt így elismered, akkor a kapcsolatod hamarosan zátonyrafut. A szívedre hallgass!:)

2011. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sosem a 3. miatt kell kilépni egy kapcsolatból! Nekem is megromlott a kapcsolatom és mikor a párom kifelé kacsintgatott, akkor úgy éreztem, nincs értelme folytatni. Mindent tagadott, de azonnal lefeküdtek. Volt 3-4 szex, aztán ennyit.

Ha átszaladsz egy másik kapcsolatba, akkor te is így járhatsz. A másik sráctól függetlenül kezeld a kapcsolatodat. Ha már nem az igazi és reménytelen, akkor lépj ki belőle. Aztán ismerd meg a másikat, mint pasit és ha 1 hónap randizás után is normálisnak tűnik, akkor hajrá!

2011. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabriell88 ***** válasza:

Nagyon is értem miről beszélsz kedves Kérdező!

Az enyém bár kissé bonyolultabb.Én beleszerettem a legjobb barátomba és az a rossz, h tudom, h ő is viszont szeret(másként bánik velem, mint a többi lány barátaival), de ő vmiért-isten tudja csak miért- még magának sem képes bevallani a nyilván valót.A fejébe vette, h elfelejteti velem magát, ígyrandevúkat szervezett nekem.A vége az lett, h összejöttem a sráccal-pedig próbáltam többször is "kidobni", de nem hagyta magát.Most kb 4 hónapja együtt vagyunk.Szeretem,mert szeretem, de a jó barátomat nem tudom elfelejteni.Mellesleg minden rendben van a mi kapcsolatunkban, tényleg ezerszázalékosan megkapok mindent.Mégsem tudok felejteni.Bár tudom, h ezt szeretné..nah de mindegy is.tanácsént csak annyit:ha már nem működik rendesen a kapcsolatotok, üljetek le beszéljétek meg, próbáljatok változtatni:)Hátha..

2011. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy ennyien írtatok! nagyon hasznos volt számomra mindegyik és még véletlenül sem akartam önmagamat tisztára mosni, az én kezem is sáros, de ehhez két ember kell véleményem szerint, így a párom is részben hibás lehet. tárgytalan végül is, majd hozza az élet, nem merek lépni, félek, hogy két szék közül a pad alá.. az élet majd alakítja a szálakat. :/:/:/
2011. márc. 9. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!