Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat maximális testi vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együtt a párommal. 1,5 hónappal ezelőtt szakítani akart velem azzal a kifogással, hogy nem vagyunk szerelmesek egymásba és ez hiányzik neki. Ezt a mesét nem vettem be. Addig piszkáltam, míg el nem mondta, hogy valószínűleg a testi vonzalommal van a baj. Van rajtam némi fogni való és narancsbőr, ami miatt nem tud rám annyira gyorsan felizgulni, nem tudja maximálisan élvezni a szexet és nincs olyan sokáig merevedése, mint szeretné. De szeret és én is őt, bármiről tudunk beszélgetni, nincsenek titkaink egymás előtt, csak apró vitáink vannak néha. A szexuális életünkkel is elégedettek vagyunk. Ki tudom elégíteni és ő is engem (bár én néha többször kívánnám, de egyszerűen nem lesz elég merev). Egyébként maximálisan elégedett vagyok vele. Tényleg ennyit számít az a néhány kis zsírpárna???
2009. jan. 1. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Ha szeretitek egymást akkor szerintem nem fontos a szex.És a zsirpárna se szabadna baj legyen!Persze ha igazán szeret!
2009. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

ha szeret a barátod nem a testeddel kéne hogy fogalkozzon és ugyan úgy kéne felizguljon rád mint akár milyen csini babára vagy még ennél is jobban!!! nekem szülés után 15 kilo felesleg maradt rajtam!!! és a férjem ugyan ugy szeretett és ugyan úgy kívánt mint rég! és a narancs bör meg a fognivaló nem akadályozta meg a nemi életünket!

miért nem maradtok inkább barátok? és találj magadnak olyan embert aki mindenért szeret nem csak azért mert jól eltud beszélgetni

2009. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha a párod valóban szeretne, akkor ezektől függetlenül is kívánna. Azért mert egy nőn van felesleg, meg narancsbőr még lehet kívánatos...

Az első hozzászóló írta, ha szereteitek egymást nem fontos a szex..........Nagyon kiakadtam rajta....Pont akkor fontos igazán, és fantasztikus a szex, ha két ember nagyon szerelmes.

Petranova

2009. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Azzal egyetértek,hogy aki szeret,az nem a narancsbőrödet kéne hogy bámulja szex közben,amitől lelohad az erekciója.Azzal viszont nagyon nem,hogy ha szeretitek egymást a szex nem számit!!!! Ezt a dumát SOHA DE SOHA ne vedd be,két szerelmes pár közt nem a szex a LEGfontosabb,de fontos!!!Látod,problémák adódnak belőle ha valami nem stimmel,tehát fontos!Én azt ajánlanám neked,ha ezt a barátod igy kerek perec meg is mondta,hogy keress valakit aki ugy szeret és ugy tlaál izgatónak ahogy vagy!Főleg ,hogy te irtad,hogy elégedett vagy magaddal és nem számit az a kis hájacska és a narancsbőr sem!Hidd el találsz nála jobbat,aki igy fog megőrülni érted!
2009. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ugyan fontos dolog a szex is, de rajtam is van fogni való, nem is kevés, meg narancsbőr is, sőt, a bőröm is meg van repedve... striának hívják azt hiszem. A párom mégis elfogad, és szeret, egyáltalán nem zavarja, hogy milyen alakom van, csak én szeretnék fogyni, mert engem zavar, de ez számára mellékes. Szóval szerintem egy igazi kapcsolatban egyáltalán nem fontos, hogy hogy néz ki az ember, lehet, hogy a fiúd nem is szeret, ha ezzel a kifogással állt elő.
2009. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha nekem ilyet mondott volna a barátom, hogy a zsírpárnám miatt nem izgul fel, és ezt tapasztalom is rajta, én elküldtem volna a bús fenébe.
2009. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szóval akkor valóban hülye vagyok, hogy azért, hogy megmentsem a kapcsolatunkat, tornázni kezdtem és mindenféle narancsbőr elleni kencével kenem magam... De mit tegyek, ha egyszerűen szeretem és nem tudom kidobni az életemből?
2009. jan. 1. 22:11
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Egy valamit jegyezz meg: Soha ne mások miatt változz meg, hanem kizárólag csak magad miatt!


A barátodnak pedig elmondása szerint a túlsúlyod miatt nem áll fel úgy ahogy akarja, ez így is lehet, de mégsem közvetlenül, ez egy érdekes, főként lelki mechanizmus: egyszerűen arról lehet szó, hogy a barátod nem fogad el, nincs veled megelégedve, így gyakorlatilag kedve sincs hozzád, mert feszélyezve érzi magát melletted, kb mintha szégyellne.


Már csak azért is felejtsd el ezt a pasit, mivel már az elején sem volt veled őszinte...

2009. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Hééé nem vagy hülye, természetes, hogy az ember meg akar felelni a párjának, nem kell érte megváltoznod, ha nem akarsz. De ha látja rajtad, hogy tényleg igyekszel, hogy tényleg a kedvében szeretnél járni, akkor jobban fel fog rád izgulni mint azt gondolnád, ha ezt megbeszélitek, akkor semmilyen problémátok nem lesz ezen a téren. Hidd el le tudsz fogyni, és hidd el a narancsbőrt is eltüntetheted, és ő nem azért fog szeretni mert ezt megtetted, hanem azért fog szeretni mert érte tetted és ez a fontos. Csak gondolj egy fordított helyzetbe, ő megtenné? Ha igen akkor ne is gondolkozz csak csináld, és meglásd rendbe jön minden :) És a szex igenis fontos, a párkapcsolat része, és ha nem szeretne akkor nem is tudna kielégíteni...sok sikert, és kitartás! ;) Éreztesd vele, hogy fontos a számodra.
2009. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
a 22:02 es vagyok.Hidd el,ez a fiu akkor is talál majd benned kivetnivalót,ha eltünik a narancsbőrös és fogysz is!Nem érdemli meg hogy foglalkozz vele,bármilyen nehéz is !!
2009. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!