Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 múltam, ő tavasszal lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 múltam, ő tavasszal lesz 14! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hétvégén összefutottam egy csinos lánnyal! Jót beszélgettünk, haverokkal viccelődtünk, szóval jól elvoltunk. Nekem bejön a lány, nem is lakik messze, szóval ez nem lenne akadály. Viszont Ő még csak 14 lesz tavasszal, én meg már 19 ugyancsak tavasszal. Gáz lenne, ha megpróbálnék közelebb kerülni hozzá? Értelmes válaszokat várok! Köszi
2010. okt. 17. 11:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

13 éves kislány voltam, amikor megismerkedtem életem első igazi szerelmével. Hetedik félévkor találkoztam vele, rá egy hétre összejöttünk, alig ismertem, de az első pillanatban beleestem. Minden annyira megváltozott az életemben, kénytelen voltam idő előtt felnőni a szüleim miatt, így igazából a gondolkodási módunk között nem volt nagy különbség, rengeteget köszönhetek neki az életemben, végig - két évet jártunk - vigyázott rám, és mindig pont annyit engedett meg magának, amiről tudta, hogy még lehet.


Nyolc év elteltével is tudom, hogyha nem szakítottam volna vele, ha nem kellett volna elengednem, akkor még mindig együtt lennénk, hogy még mindig tudnám ugyanúgy szeretni.


Ha esetleg tanácsra, tippre van szükséged, keress meg nyugodtan, hosszú órákon keresztül tudnék mesélni...


21/N

2010. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a nagy bulis! Nem járok minden hétvégén discoba! Haverokkal kijárunk a kocsmába, hébe-hóba pizzázni, , vagy valakinél mozizunk, s kb. ennyi! A disco nem igazán az én világom!
2010. okt. 17. 16:22
 23/34 anonim ***** válasza:
80%
én csak annyit ajánlok, hogy csak akkor vágj bele ha tényleg sokat jelent neked a lány és komolyan gondolod...ő még kislány...a szexhez is....bele kell gondolnod hogy ő sokmindenre fogja azt mondani hoyg még nem..önuralomból sok kell az biztos
2010. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
80%
az én barátnőm 13 éves és egy 19 éves pasija van. nagyon jól megvannak sőt a pasi székesfehérváron lakik a bnőm meg budapesten. szerintem az attól függ h mennyire szigorúak a csaj szülei a bnőmnek annak ellenére h csak 13 megengedik h a pasi ott aludjon mivel nagy a távolság. szerintem ismerd meg egy kicsit jobban és utána lépj.
2010. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ebben a felállásban egyáltalán nem normális dolog. Olyan 17 évtől felfelé már nem annyira sok az 5 év, de így még igen. El nem tudom képzelni, mit akarhat egy férfi egy kislánytól. :S
2010. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon sok mindentől függ valóban,és neked kell érezni,hogy mi a helyzet,én 15 éves voltam amikor megismerkedtem a párommal,ő már akkor húsz éves volt..hát mit mondjak..ő kezdeményezett,és én még akkor is visszautasítottam a kora miatt,de aztán idővel megadtam magam,de nagyon furcsa volt számomra is,hogy miért szeret bele egy húsz éves pasi egy fiatal lányba..:)

A koromnál sokkal érettebb volt már akkor is a viselkedésem azt hiszem, miután összejöttünk kb fél év múlva volt vele szexuális kapcsolatom(majdnem 16 voltam),de csak azért mert megbíztam benne, hisz a testvérem barátja volt,és én is már gyerekkorom óta ismertem...de ha ez nem így alakult volna,akkor inkább vártam volna még vele...de nem bántam meg,és ez most már lassan 5 éve volt,és még mindig együtt vagyunk...

2010. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kor nem annyira számít, és 14 évesen már sok lány kezd érettebbé, komolyabbá válni, főleg ha tavasszal lesz 15, az nemsokára van. Egyébként meg nem kell attól tartani, hogy ,,kislány", mert azért ilyen korban már kezdenek felnőni, nem 12 évesek... de azért ez is változó, mert van olyan 14 éves lány, aki érettebb egy 17 évesnél is, úgyhogy amilyennek megismered... de szerintem érdemes megpróbálni közeledni, nem vesztesz rajta semmit ;)
2010. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%

:) Én azt mondom h hajrá:) Nekem is volt már olyan kapcsolatom ahol 5 év volt a korkülömbség 2x is 1x nem volt gond és más miatt lett vége:) 2x sem bántam meg akkor sem ez volt az igazi gond csak ez még hozzátett de inkább csak a nyafogásért mm a srác részéről.. :) De a kor ne legyen probléma:).

14/L

2010. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
20%

18évesen 13és KISLÁNYnyal? te atya ur isten ember akármilyen normális vgy akkoris durva...

de manapság ez a menö 14éves 24évessel milett a világgal..

és nemtudom a 20év körüliek miért gerjednek a kislánokra..

2010. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
40%
Várj tavaszig és nem büntetik:D
2010. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!