Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Próbáljam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljam meg a múltam rendezni v feledjem el végleg valahogy az egészet?

Figyelt kérdés

Volt egy párom kb 6 évig.Őritően szerettem. Ő nagyon sokat hazudott,becsapott,bántott... Kiderült h a legjobb bnőmmel csalt...Majd kb 1 éve véget ért a kapcsolatunk...Az óta nem beszélek 1 ükükkel sem...

Próbálok normális kapcsolatot kialakitani... De nem megy... Nem tudok senkiben bizni... S... Bár gyüllöltem meg minden... Rájöttem h valahol a mi napig őt szeretem...

Mit tegyek? Próbáljak meg szerelem nélkül járni valakivel? Vagy szerintetek próbáljak meg vele kibékülni?

Mi esz ha mást már soha sem fogok tudni szeretni?

V mi lesz ha kibékülünk s ő továbbra sem fog megváltozni?:(


2011. ápr. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
feledd el, lépj towább. Röwid az élet, kikell élwezni ! ;)
2011. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni... Ne békülj ki vele. Ezt, hogy mást nem fogsz szeretni, csak most érzed és lehet, hogy még egy ideig érezni is fogod. De idővel majd rájössz, hogy rosszul gondoltad.
2011. ápr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az önérzetesség teljes hiányára vall ha összejössz vele újra.Vagy szimplán hülye vagy.Miért nem hiszel benne,hogy esetleg szerelmes leszel másba?
2011. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam már pár fiúval találkozni...:(

De 1 ik sem váltott ki semmi érzelmet...:(

Hiába voltak kedvesek,hiába beszélgettünk jót...:(

Bármit is mondtak... Nekem rögtön az exem jutott eszembe...:(

2011. ápr. 3. 19:12
 5/8 anonim válasza:
Felejtsd el és kész, nem fog megváltozni.Semmiképpen se békülj ki vele, akkor csak még szánalmasabb leszel. 6 év után szerintem normális ha így érzel. Am hasznos lenne, h pl munkatársak vagytok-e , vagy hétköznapokban találkoztok-e , szerintem ha távol van könnyebb elfelejteni.
2011. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kb 1 éve nem láttam már...

De bennnem él...:(

S ez ami nagyon bánt...:(

2011. ápr. 3. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg te a csábító szerepbe lépni, az majd leköti a gondolataid hogy ezt meg azt a jó pasit hogy is szerezd meg.... Nekünk férfiaknak mindig ezt tanácsolják.
2011. ápr. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tom,h nem is 1 pasit megkaphatnék...:(

Nem avval van a gond...:(

Miért etessek valakit,ha mást szeretek?:(

2011. ápr. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!