Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 múltam, ő tavasszal lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 múltam, ő tavasszal lesz 14! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hétvégén összefutottam egy csinos lánnyal! Jót beszélgettünk, haverokkal viccelődtünk, szóval jól elvoltunk. Nekem bejön a lány, nem is lakik messze, szóval ez nem lenne akadály. Viszont Ő még csak 14 lesz tavasszal, én meg már 19 ugyancsak tavasszal. Gáz lenne, ha megpróbálnék közelebb kerülni hozzá? Értelmes válaszokat várok! Köszi
2010. okt. 17. 11:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
Igen..de ez a lényeg,az 10-15év múlva lesz!Most viszont ő még egy éretlen kislány.
2010. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
35%
az az éretlen, aki ilyeneket ír
2010. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%

Te 19 éves vagy,szóval vagy 4.-es vagy már egyetemista elsőéves...a csaj meg 14,szóval jóesetben most 8.-os..

Most komolyan,azon felül,hogy biztos nagyon aranyos,mégis mit akarsz tőle?!


19L

2010. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Viszont, ha olyan adódna, hogy Ő közeledne felém, akkor mi tévő legyek?
2010. okt. 17. 12:10
 15/34 anonim ***** válasza:
41%
Elhesegetném..csalódást akarsz neki okozni?!Úgyis az lenne..te eljársz haverokkal bulizni,stb..aztán majd egyszer csak jön egy veled egykorú lány,aki nyilván jobb mint a 14 éves és dobod..
2010. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

b@zki 18évesen nekem is megtetszett egy 14 éves lány. tök rendes volt kedves szolid, szerény, visszafogott. szerencsére nem lett belőle semmi mert egy év múlva ő lett jóformán a legnagyobb rib@nc... csak amikor még megismertem akkor gondolom még bele sem ért abba tinipics@ korba...

szal azt mondom ha összejönnél vele akkor is szopnál mondjuk 1 év után, mert ebben a korban a lányok eléggé változnak...

2010. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
54%

Ha közeledne, akkor finoman, de egyértelműen a tudtára adod, hogy csak barátként és nem párként tudod elképzelni.


Jól mondta az előző válaszoló, hogy te gimi 4./egyetem 1. év körül lehetsz, a lányka meg még általános iskolás.


Az 5 év korkülönbség akkor tényleg nem számít, ha mindketten 20 felett lennétek, de a ti korotokban az az 5 év még rengeteg. Még egy normálisabb buliba sem tudnád elvinni, mert vagy be sem engednék vagy az anyukája nem engedné el (és helyesen is teszi, mert egy 14 éves lánynak még nem a bulizással és fiúkkal kell elsődlegesen foglalkoznia)...


De ez a lány jelenleg még nem is 14, hanem csak 13, és a tavasz még elég messze van. Így még jogi értelemben is GYEREKNEK számít!


Nekem 18 évesen eszembe se jutott 16 alattiakkal kezdeni.

2010. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
57%
Én is így vagyok.Csak fordítva és más a kor.Én L/12 ő pedig F/17.És Nekem ő tetszik meg minden,de ő a bátyám haverja és hát neki idősebb csaj kell,mármint hgoy neki én is kislány vagyok szóval... :(
2010. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Hétvégéig van gondolkodni időm, ugyanis legkorábban akkor találkozunk következő alkalommal.
2010. okt. 17. 12:52
 20/34 A kérdező kommentje:
Egyenlőre maradok annál, hogy jó barátságot építsek ki vele, aztán majd lesz valami! Köszi a válaszokat!
2010. okt. 17. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!