Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom beb*sszott és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom beb*sszott és úgy jött át hozzám. Hogy reagáljak rá?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja járok. Ő már régóta rossz életet élt, elzüllött, és ezt tudja is magáról, de mióta megismert, próbál megváltozni, mert szeret és én meg pont az ellentéte vagyok, nem bírom a züllöttséget. Már így is nagyon sokat változott értem, pedig nemis mondtam neki.:) Ma volt az apukájával kocsmában, beszélgettek, stb, és hát egész szépen berúgott, bár annyira nem látszik rajta.:D A kocsmázás után átjött, de közben rájött, h nem kellett volna, mert túl sokat ivott, mondta h gondolkozott rajta, jöjjön-e így, de látni akart, és nem gondolta h ilyen rossz állapotban van. Szegény nagyon rosszul érzi magát, h így átjött, és sírt is miatta, pedig tényleg keménycsávó, de most megeredtek a könnyei... és elmondta h nem akarta h ilyen állapotban lássam, mert tudja h nem vagyok oda ezért... Szegény félórán keresztül sírt a vállamon. Mondtam neki, h nem haragszom, mert látom, h megbánta, de folyton csak azt mondta, h nem érdemel meg mert rosszember, meg így nem kellett volna átjönnie, és hogy próbál változni, csak idő kell. Most alszik... Hogy kéne viselkednem vele, mikor felkel? Legyek mérges rá ezért??

17/L


2010. okt. 16. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
neeeeeee, semmiképp se legyél rá mérges! legyél vele kedves :) és bújj oda hozzá
2010. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudod te hogy kell vele viselkedni. Normálisan. Nincs értelme további téma feszegetésnek.
2010. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha ez valóban ilyen megható kis sztori mint ahogy leírtad, akkor nyilván az apja b@szta el a srácot ami nem sokat javít a helyzeten ugyan de a rossz családi körülményeiről senki nem tehet, és ha tényleg igyekszik javítani az életvitelén nem csak duma, akkor semmiképp ne legyél rá mérges. ez most így alakult, hagyd őt, viselkedj normálisan, ne legyen ezért feszült a hangulat köztetek, legyél vele őszinte, türelmes és próbáld más irányba terelni, közelebb a te világodhoz.
2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök, h így gondoljátok!:) Nem tudnék rá haragudni ezért, mert látszik rajta, hogy sajnálja. És örülök neki, hogy ennyire változni akar miattam, tudom hogy nem lehet egyik hétről a másikra ilyen sokat változni, megértem a helyzetét, de a lényeg, h változni akar, és tudom hogyha vmit igazán akar, azt eléri.:) Amúgy igen, az apja van a háttérben...:(
2010. okt. 16. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy vagy megváltozik vagy otthagyod.

De azért ne támadd le ennyire, szépen fejtsd ki és azt minden kép tedd hozzá hogy ha téged választ akkor te mindenben segíteni fogsz neki.

2010. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

ja és amikor felkel bújj oda hozzá (vagy még előtte és úgy keljen fel) és ha esetleg próbálna bocsánatot kérni vágj a szavába mond hogy semmi baj és tereld el a szót másfele , ja és puszild meg ;)

2010. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!