Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A (volt) párom a barátaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (volt) párom a barátaival szilveszterezett, de még sem csajozott be! Van remény?

Figyelt kérdés

Korábban már írtam az oldalra arról hogy 1 hónapja szakított velem a párom, a probléma az volt, hogy hétvégenként találkoztunk.

2 hosszú szép évet voltunk együtt, nekem és neki is én voltam az első komoly kapcsolata.


Azt mondta semmi más problémája nem volt a kapcsolatban, csak, hogy Ő már többet akart.

Igaz az összeköltözés is szóba került köztünk, de ebből nem lett semmi.

Mondta még azt is , hogy még is csak az első voltam számára, és hát ki kell próbálni mást is.


Ennek ellenére a karácsonyt együtt töltöttük, egy ágyba aludtunk, én akkor úgy álltam hozzá, hogy baráti alapon találkoztunk, egészen addig így is volt, még Ő nem közeledett felém.

Megcsókolt, és összebújva aludtunk, szex nem volt.

Másnap beszéltünk, hogy most mi is van köztünk, Ő azt mondta hogy nem tudja, mert igaz hogy Ő mondta ki, és állítólag túl tette magát rajtam, még sem tudott nekem ellenállni.

Néha úgy érzi megnyugodott, de néha meg azt érzi hogy folytatná.

Szerintem össze van zavarodva!

Sokat csókoloztunk.


Azt mondta hogy átértékelni nem biztos hogy átértékeli a történteket, de gondolat van már hogy mi merre-meddig.

Nem tudom hogyan értelmezzem ezt a mondatot?!


Szilvesztert a haverjával töltötte a főiskolán.

Elmesélte nekem, hogy majdnem becsajozott a bulin (nem tudom miért mesélte el)

De még sem csajozott be.

Kérdeztem tőle miért???

A válasz az volt, hogy gyáva voltam, egyszer talán majd valamikor esetleg.


Viszont mondta hogy lehet hogy most hétvégén bejön Pestre és találkozni szeretne velem.

Hisz van egy-egy dolog ami nála maradt és azt akarná vissza adni, vagyis Ő ezt mondta.


Nem tudom mit gondoljak.

Anyukám azt mondja hogy jó lenne ha már túl tenném magam rajta és nem reménykednék, hanem próbálnám a barátságot megtartani, és nem pedig ahhoz ragaszkodni hogy összejöhetünk.

Néha én is úgy érzem ezt kéne tennem, de a szívem az eszem ellen dolgozik.


De ami karácsonykor történt, hogy nem tudott ellenem állni, úgy érzem nem volt hiába, és nem történt érzelmek nélkül.

Most a szilveszter, hogy nem csajozott be, mert gyáva volt, meg hogy Ő nem egy csajózos típus, ezt megint nem tudom elfogadni, mert ha valaki be akar csajozni az becsajozik.

De Ő vajon miért lépett vissza a cél előtt?


Küldött nekem sms-t éjfél előtt ami nagyon jól esett, hogy gondolt rám, bulizás közbe.

És én is írtam neki egy igen jó üzit.


Szeretnélek Titeket megkérdezni, hogy mennyire van még reménye ennek a kapcsolatnak, vagy van e egyáltalán.

Sajnos olykor anyumra nem hallgatok, mint ahogy most sem.


Azt viszont tervezem, hogy ha találkozok vele a hétvégén, akkor szeretnék beszélni vele, hogy most mi is a pálya, bár nem tudom hogyan hozzam fel a témát, lehet hogy Ő fogja, nem tudom.


És hát megvallva az igazat, szeretném vissza kapni, mert néha úgy érzem van remény.

Lehet hogy olykor tettek nem ezt mutassák, de egy-egy testbeszéd, mint ha nagyon is egyértelmű lenne, hogy mi még nem tettük túl magunkat azon hogy nem vagyunk együtt.


Írjatok!


2009. jan. 1. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem még van esélyed.hétvégén mond meg neki,hogy még szereted és,hogy nem akarod elvesziteni.ha akkor majd azt mondja, hogy ő már nem szeret,vagy,hogy még meggondolja,adj neki egy kis időt.Ha igazán szeret még idot se kér,vagy egy hét után majd megint járni akar.Ha nem megy vissza hozzád,hagyd a fenébe!Kapsz nála jobbat is.Tudom,nem lesz könnyü,de akkor inkább lepj tovább minthogy szenvedj!
2009. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!