Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi ez az egész?! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi ez az egész?! Ha a barátaival van le**ar, ha ketten vagyunk teljesen más! Miért?

Figyelt kérdés

Tehát a fiúval mindjárt 2 hónapja járunk. Ha ott vannak a barátai olyan nemtörődöm velem, úgy értem, hogy nem ölel meg inkább rájuk koncentrál szóval abszolút nem érzeleg, de ahogy kettesben maradunk mondani kezdi, hogy milyen fontos vagyok neki és csókolgat ölelget stb.

Szerintetek ez micsoda? Nem igazán tudok eligazodni rajta.

19 évesek vagyunk.


2011. máj. 21. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez elég tré.. gyerekes.. nem vágom..
2011. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a barátod egy kulturált ember, aki felfogja, hogy ha társaságban vagy, akkor azért mész oda, hogy a barátaiddal legyél, nem pedig nyalakodni és nyíltan pettingelni a nőddel.
2011. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátai előtt nem éppen alfahímes, ha szeretget téged. gondolom. meg akarja őrizni a tekintélyét. vannak ilyen fiúk, persze más oka is lehet, mi lenne ha rákérdeznél?
2011. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szerintem kicsit túl nagy az egoja. Haveri körben úgy érzi hogy ciki neki átölelni vagy megpuszilni.

Barátnőm pasija is ilyen. Amnikor ott vannak a haverjai akkor röhögnek hülyülnek.. ha a barátnője megakarja puszilni arrébb megy vagy azt mondja majd később.

gyerekesség.

Férfi logika..-.-:D

2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a haverjai előtt cikinek érzi, hogy csókolgasson meg ölelgessen, mert hát az nem "férfias". Érted mire gondolok. Amúgy meg 2 hónap az még nem sok. Ha 2 év után is ezt csinálja akkor aggódhatsz.
2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán még "csak" szeret. Még nem büszke rád. De változhat ez.
2011. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem még mindig inkább ez, minthogy egész este egymás szájában turkáljanak.
2011. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom persze, hogy nem sok.

Am. meg erre gondoltam én is csak nem akartam befolyásolni a válaszolókat. Nem tudom mennyire számít ez, de mondta, hogy ez az első komolyabb kapcsolata nem igazán volt ˝hivatalos˝ barátnője.

2011. máj. 21. 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg még zavarban is van, nem tudja mit kell csinálni ilyenkor:) Majd összeszedi magát ne aggódj.
2011. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!